سرویس سینمایی هنرآنلاین: با پایان تعطیلات نوروزی و بازگشت برنامه‌های تلویزیون به روال قبل، شبکه‌ها برای شب‌های بهاری مخاطبان خود سریال‌های جدیدی تدارک دیدند که از روز شنبه 17 فروردین ماه به روی آنتن می‌روند.

سریال دنگ وفنگ روزگار

"دنگ و فنگ روزگار" در شبکه یک

مجموعه تلویزیونی "دنگ و فنگ روزگار" به کارگردانی جواد مزدآبادی از شنبه هر شب پس از بخش خبری ساعت ۲۱ روی آنتن می‌رود. داستان "دنگ و فنگ روزگار" به ارتباط دو دوست با بازی محمد نادری و سیروس گرجستانی برمی‌گردد. این دو طی شراکت با هم دچار مشکلاتی می‌شوند که ناچار هستند این مشکلات را پنهان کنند. همین مساله باعث شکل گیری خط سیر داستان طنز این مجموعه می‌شود. سیروس گرجستانی، محمد نادری، نیما شاهرخ شاهی، بیژن بنفشه خواه، زهره فکور صبور، سوگل طهماسبی، محمد فیلی، غلامرضا نیکخواه، امیر غفارمنش، ساعد هدایتی، شیرین آقارضا کاشی، پانته آ مهدی نیا، سینا رازانی، زهرا داوود نژاد، مهری آل آقا، مریم شاه ولی، مینا نوروزی، ساقی زینتی، بیتا خردمند، عباس محبوب، طاهر علایی، فریده دریامج، ژیار محمدزاده، ساره صحرایی، ستاره صحرایی، از جمله بازیگران این سریال هستند. "دنگ و فنگ روزگار" به تهیه کنندگی امیرحسین طالبی کاشانی، کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در 30 قسمت ۴۵ دقیقه‌ای پخش خواهد شد.

 مجموعه "روزهای بی قراری" در شبکه دو

فصل دوم مجموعه "روزهای بی قراری" به تهیه کنندگی امیرحسین شریفی و کارگردانی کاظم معصومی بعد از اتمام "بر سر دوراهی" از شنبه ۱۷ فروردین ماه روانه آنتن خواهد شد. بخش عمده‌ای از ماجراهای فصل دوم این سریال در شهر تبریز و بخش‌هایی از آن در شهر مشهد جریان دارد. این مجموعه در ادامه "روزهای بی قراری" است که فصل اول آن از شبکه اول سیما پخش شد. در خلاصه داستان این مجموعه آمده: سارا که از همسر سابقش جدا شده در پی هویت خود ناچار به سفری طولانی می‌شود یک فرش نفیس مربوط به دوره مشروطه تنها سندی است که او را به مقصود برساند و ... بازیگرانی مانند سارا صوفیانی، مجید واشقانی، فخرالدین صدیق شریف، مهتاج نجومی، کاظم هژیر آزاد، صفا آقاجانی با حضور افسانه بایگان و حمیدرضا آذرنگ و تعدادی از بازیگران برجسته و پیشکسوت تبریز و مشهد در فصل دوم "روزهای بی قراری" به ایفای نقش می‌پردازند.

روزهای بیقراری

شرایط خاص" روی آنتن شبکه سه

"شرایط خاص" به کارگردانی وحید امیرخانی و تهیه کنندگی سید مرتضی فاطمی با پایان پخش مجموعه نوروزی "زوج یا فرد" روانه آنتن شبکه سه سیما می‌شود. "شرایط خاص" به نویسندگی حسین تراب‌نژاد و احسان لطفیان، سریالی با حال و هوای کمدی است و مضامین اجتماعی با زبانی شیرین در آن طرح می‌شود. تصویربرداری این سریال پربازیگر، بهار سال گذشته در بیش از ۱۱۰ لوکیشن اصلی و فرعی در تهران انجام شد.کامبیز دیرباز، بهرام افشاری، پروانه معصومی، نادر سلیمانی، سیروس گرجستانی، کاظم سیاحی، مریم سعادت، سوگل قلاتیان، معصومه رحمانی، صحرا اسدالهی، مصطفی ساسانی، وحید آقاپور، اسدالله یکتا و شهره سلطانی ترکیب بازیگران این سریال را تشکیل می‌دهند.