به گزارش هنرآنلاین، پس از مذاکره با چند گزینه سینمایى و تئاترى در نهایت رضا بهبودى و سودابه بیضایى بعنوان بازیگران اصلى فیلم سینمایى "ریست" به نویسندگى و کارگردانى محمدرضا لطفى و تهیه کنندگى امیر سیدزاده انتخاب شدند تا در روزهاى آینده مقابل دوربین بروند.

این دومین همکارى رضا بهبودى با محمدرضا لطفى است که پیش از این نیز در فیلم سینمایى "روایت ناپدید شدن مریم" با نقش مرتضى حسینى این همکارى صورت گرفته بود، اما سودابه بیضایى در اثر قبلى لطفى حضور نداشت و اولین همکارى آنها در "ریست" شکل مى‌گیرد.

"ریست" بعنوان دومین فیلم بلند محمدرضا لطفى، فیلمى جسورانه با فیلمنامه‌اى چالش برانگیز است که با فرم و شکلى متفاوت نیز ساخته خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده: احساس مى‌کنم دیوونه شدم...یه جورایى به تمام دوربین‌هاى مداربسته که دارن آدم رو کنترل می‌کنن حساسیت پیدا کردم...اونقدر توى این ماجرا غرق شدم که احساس مى‌کنم پشت همه این دوربینا یه نفره...یه نفر که چهار چشمى داره منو نگاه مى‌کنه!

عوامل "ریست" عبارتند از: نویسنده و کارگردان: محمدرضا لطفى، تهیه کننده: سید امیر سید زاده، مدیر فیلمبردارى: مجید گرجیان، طراح صحنه و لباس: افسانه صرفه جو، طراح گریم: پدرام زرگر، صدابردار: علی گراکویى، تدوین: بابک قائم، مدیر تولید: محمد سید‌زاده، جانشین تولید: حامد آزادى، دستیار اول کارگردان: مرجان بقایى و مشاور رسانه‌اى و مدیر روابط عمومى: میثم محمدى