به گزارش هنرآنلاین، سریال "رقص روی شیشه" به کارگردانی مهدی گلستانه در 26 قسمت تولید شده است که تاکنون 60 درصد از آن آماده پخش است و از دوشنبه 29 بهمن ماه  به شکل گسترده در شبکه نمایش خانگی که توسط شرکت تصویر دنیای هنر به صورت فیزیکی و سامانه پخش آنلاین مودیک توزیع آن انجام می‌شود.

همچنین به جهت دسترسی هرچه بهتر مخاطبین در سامانه پخش آنلاین مودیک شرایطی فراهم شده است تا سریال با دو زیرنویس فارسی و انگلیسی در کلیه قسمت‌های سریال در دسترس مخاطبین قرار گیرد.

در آئین افتتاحیه سریال "رقص روی شیشه"، مهتاب کرامتی، بیتا فرهی، حامد کمیلی، همایون ارشادی، هدی زین‌العابدین، جواد یحیوی، ابوالفضل میری، صفر کشکولی، نورا هاشمی، طلا معتضدی، نگین معتضدی، حمیدزرگرنژاد، مهدی گلستانه، یاسر بختیاری (یاس) و مهدی دارابی، مهدی مقدم و… حضور داشتند.

مراسم رونمایی از این سریال به دلیل ازدحام و شلوغی جمعیت در دو سالن به شکل همزمان برگزار و قسمت اول این سریال برای حضار به نمایش درآمد که با استقبال خوب مخاطبان همراه شد.

مهدی گلستانه کارگردان این اثر طی سخنانی کوتاه گفت: این پروژه حاصل زحمت ۱۸۰ نفر به شکل مستقیم و ۵۰۰ نفر به شکل غیرمستقیم است. امیدوارم سریال "رقص روی شیشه" را دوست داشته باشید و مبلغ سینه به سینه آن باشید. همچنین به مردم توصیه کنید که نسخه اصلی این سریال را بخرند، چرا که برای تولید آن افراد بسیاری زحمت کشیده‌اند.

او ادامه داد: اگر حمایت سرمایه‌گذار و اسپانسر نبود قطعاً ما اینجا نبودیم.

سریال "رقص روى شیشه" داستانى عاشقانه را در بسترى اجتماعى روایت مى‌کند که فیلمنامه آن را طلا معتضدى براساس طرحى از ابوالفضل کاهانى به نگارش در آورده است.

 بهرام رادان، مهتاب کرامتی، امیر آقایى، مهرداد صدیقیان، میترا حجار، هدی زین العابدین، حامد کمیلی، ستاره اسکندری، بیتا فرهى، سحر قریشی، همایون ارشادى، ترلان پروانه، علیرضا زمانی نسب، عیسی یوسفی پور، سیاوش چراغی‌پور، ابوالفضل میری، جواد یحیوی، احسان عباسی، بیژن افشار، عباس توفیقی، هانی صالحی، پانته‌آ کیقبادی، نگار جعفری، مجتبی واشیان، دلساکریم زاده، احسان سعادتی، دانیال کریمی‌، مریم نصرتی، دنیا انبیر و حسین شمس رضوی در این مجموعه به ایفاى نقش پرداخته‌اند.

این سریال توسط شرکت "تصویر دنیای هنر و سامانه پخش آنلاین مودیک" دوشنبه‌ها وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود.

هم اکنون قسمت اول این سریال در دسترس مخاطبین قرار گرفته است .