به گزارش هنرآنلاین، آیین دیدار فیلم سینمایی "بی‌صدا" با حضور  عوامل و بازیگران این اثر یکشنبه 28 بهمن در باغ موزه سینما برگزار و این فیلم نمایش داده شد.

حسین شهابی نویسنده، تهیه کننده و کارگردان این فیلم پیش از اکران آن به روی سن رفت و گفت: "بی‌صدا" فیلمی برای افراد مبتلا به سرطان است و نام آن نیز پیش از این "دوران سرطانی" بود که به اجبار ناچار به تغییر آن شدیم.

وی افزود: در این فیلم دست کم این هدف دنبال شده است که اگر نمی‌توانیم امید کوچکی به افراد دچار این بیماری بدهیم، حداقل می‌توانیم از تلخی درگیری با این بیماری بکاهیم. حال این که "بی‌صدا" چقدر توانسته است به این هدف دست یابد، بستگی به قضاوت تماشاگران و مخاطبان این اثر سینمایی دارد و من امیدوارم فیلم را بپسندید.

 ندا مقصودی، مریم سرمدی، دریا مقبلی، پیمان مقدمی، محمد اکبری، محمد کارهمت، یوحنا حکیمی بازیگران، مجید گرجیان فیلمبردار، محمد قومی طراح گریم، مریم کوهکن مشاور حقوقی، امیر نادر بابایی پخش کننده بین المللی، سیاوش شهابی تدوینگر، رکسانا قهقرایی مشاور رسانه ای و... عوامل و بازیگرانی بودند که در اکران خصوصی این فیلم حضور داشتند.

"بی‌صدا" داستان یک نویسنده مشهور مبتلا به بیماری سرطان به نام پیام(با بازی پیام دهکردی) است که برای تامین مخارج درمان خود به ناچار با روزنامه‌های زرد همکاری می‌کند.

این فیلم از چهارشنبه اول اسفند ماه در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران خود را آغاز می‌کند.