به گزارش هنرآنلاین، همزمان با فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، فرهنگ‌سرای انقلاب اسلامی شنبه ۲۷ بهمن در قالب برنامه "فصل رویش" از ۶ چهره سینمایی و تلویزیونی تجلیل می‌کند.

این برنامه با حضور سعید اوحدی رییس سازمان فرهنگی هنری، مهدی سالم مدیر شبکه امید و سیدمرتضی فاطمی تهیه‌کننده و فعال رسانه‌ای برگزار می‌شود و رضا برجی عکاس و مستندساز، سیدمحمود رضوی تهیه‌ کننده سینما، حسن شمشادی خبرنگار و فعال رسانه‌ای، جلیل سامان نویسنده و کارگردان، محسن مقصودی تهیه‌کننده و مجری سیما و هادی محمدیان کارگردان انیمیشن، تقدیر می‌شوند.

ویژه‌برنامه فصل رویش به تجلیل از ۴۰ چهره فرهنگی در حوزه‌های ادبیات و شعر، هنرهای تجسمی، سرود و موسیقی، نمایش و تئاتر، فیلم، سریال، انیمیشن، رسانه، قرآن و معارف اسلامی، ایثار و شهادت، علم و فناوری، جوانان، اقتصاد و تولید ملی و بانوان اختصاص دارد که تجلیل از چهره‌های سینمایی و تلویزیونی این برنامه در فرهنگ‌سرای انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه می‌توانند شنبه ۲۷ آبان ساعت ۱۶ به فرهنگ‌سرای انقلاب اسلامی به نشانی بزرگراه شهید نواب صفوی، تقاطع پل کمیل، ابتدای کمیل شرقی مراجعه کنند و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۵۵۴۰۸۶۶۴ تماس بگیرند.