به گزارش هنرآنلاین،  مراسم رونمایی و آئین دیدار با عوامل فیلم "پناه" ساخته احمد بهرامی شامگاه شنبه 22 دی در موزه سینما برگزار شد.

این مراسم با حضور چهره‌هایی چون محمد صالح اعلا، تورج اصلانی، سهراب نوربخش، احسان عبدی‌پور، فرهاد گاوزن، پدرام زرگر، باران صالح اعلا، مهدی اصلانی، سعید بشیری و بابک انصاری اشاره کرد.

در ابتدای این مراسم احمد بهرامی نویسنده و کارگردان  " پناه" ضمن خیر مقدم به میهمانان و اظهار خرسندی از اکران این فیلم گفت: "پناه" فیلم سختی بود که تماما در کویر ساخته شد و با بودجه اندکی که قابل مقایسه با اکثر فیلم‌های سینمایی نبود. عوامل با تمام وجود و بدون توقع مالی کنار من بودند و مشاور فیلم تورج اصلانی کمک شایانی به من کرد.

فیلم پناه

این کارگردان در پایان افزود: از گروه سینمایی هنر وتجربه ممنون هستم که این امکان را فراهم کردند تا فیلم " پناه" اکران شود.

این فیلم روایتگر زندگی پسر جوانی به نام پناه است که در روستای کویری کوچکی کمک حال خانواده و اهالی روستا است. او میان رفتن و ماندن مردد است… حسین براتی، هدی آهنگر، ندا کوهی، کامبیز قوام زاده، مجتبی قربانی و مریم داوری بازیگران "پناه" هستند.

"پناه" تاکنون در فستیوال‌های متعدد بین المللی همچون نهمین دوره جشنواره فیلم مهاجرت اسلوونی،  جشنواره مدیترانه کن، بخش بازار هفتادمین جشنواره فیلم کن و همچنین در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر نیز به نمایش درآمد.