سرویس سینمایی هنرآنلاین: فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن "مارک فلت: مردی که کاخ سیاه را به خاک سیاه نشاند"، "پر"، "زنده‌باد میهن"، "مزرعه پدری"، "بازی مهره سفید"، "ابابیل"، "ده‌رقمی"، "قلاده‌های طلا"، "پیامد"، "راه طولانی خانه"، "محرمانه تهران"، "خون به پا می‌شود"، "تک‌تیرانداز"، "هوگو"، "تام و جری"، "هیش"، "خانه همین‌جاست"، "پاندای کونگ‌فو کار 3"، "عصر یخبندان 5"، "افسانه نگهبانان"، "ارباب جیب‌برها"، "نفوذی"، "غریبانه"، "شرط اول"، "2001: یک ادیسه فضایی"، "اسباب‌بازی‌های زمان"، "وقتی آسمان فرومی‌ریزد"، "متولد 65"، "بندباز"، "جک و لوبیای سحرآمیز"، "دیگه چه خبر"، "یک قاتل برای همیشه"، "کماندو 2"، "پلیس گشت"، "فصل نرگس" و "روز بعد از حادثه" پنجشنبه و جمعه 6 و 7 دی‌ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه یک سیما

فیلم سینمایی "مارک فلت: مردی که کاخ سیاه را به خاک سیاه نشاند" به کارگردانی پیتر لندسمن، پنجشنبه 6 دی‌ماه ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان فیلم با بازی لیام نیسون، دایان لین، تونی گلدوین و مایکا مونرو خواهید دید: ۲۰۳ روز تا انتخابات ریاست جمهوری باقی‌مانده است و فضای واشنگتن در تشنج و تظاهرات مردمی است. گروه‌های زیرزمینی در تلاش‌اند تا با بمب‌گذاری‌های مکرر در واشنگتن کنترل را در دست بگیرند. ریچارد نیکسون رئیس‌جمهور وقت از عملکرد اف بی آی ناراضی است ولی نمی‌تواند رئیس آن آقای هوور را با خود همدست کند درنتیجه فرمان قتل او را صادر می‌کند. مارک فلت مشاور آقای هوور و معاون اول اف بی آی بلافاصله متوجه توطئه کاخ سفید شده و درصدد انتقام برمی‌آید. ریچارد نیکسون در تلاش است تا برای بار دوم به ریاست جمهوری برسد. حزب دموکرات امریکا در جناح مخالف ریچارد نیکسون، در تلاش هستند تا با جمع‌آوری مدارکی علیه وی و کابینه‌اش راه را برای صعود او به دور دوم سخت کنند. ریچارد نیکسون عده‌ای از اعضای سابق اف بی آی را مأمور می‌کند تا به محل اقامت دموکرات‌ها در هتل واتر گیت حمله برده و ضمن دستبرد اطلاعات و نوارها، در مقر آن‌ها شنود و ابزار جاسوسی کار بگذارند. مارک فلت که با جمع‌آوری اطلاعات متوجه این موضوع می‌شود که ...

فیلم تلویزیونی "پر" به کارگردانی سید روح‌الله حجازی، جمعه 7 دی‌ماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. این فیلم درباره یک خلبان زن به نام طاهره است که قصد دارد برای یک شرکت هواپیمایی مشغول به کار شود و آرزوی دیرینه خود را تحقق بخشد. همسر او بهروز از خلبانان غرورآفرین جنگ تحمیلی است که به علت مصدومیت شیمیایی حال خوبی ندارد و در یک بیمارستان بستری است تنها چند روز در ماه نزد خانواده‌اش می‌آید. درحالی‌که طاهره همه شرایط حاضر را به‌خوبی پذیرفته وزندگی‌اش را اداره می‌کند باپشتکار، مراحل استخدام در سازمان هواپیمایی را نیز پشت سر می‌گذارد؛ اما در این هنگام ناگهان متوجه بیماری دختر خردسالش مائده می‌شود و این مسئله همه‌چیز را تحت‌الشعاع خود قرار می‌دهد و ... فریبا کوثری، حمید ابراهیمی و حسین پرستار در فیلم تلویزیونی "پر" هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه دو سیما

فیلم تلویزیونی "زنده‌باد میهن" به کارگردانی محمدعلی اسحاقی، پنجشنبه 6 دی‌ماه ساعت ‌‌8 صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود. داستان در مورد فردی است که در موقع زلزله بم داروهایی را به همراه یک نامه برای کمک به آسیب دیدگان زلزله بم می‌فرستد. در سال‌های بعد براثر اتفاقی، بچه‌های مدرسه تصمیم می‌گیرند جواب نامه آن شخص را بدهند و او را به بم دعوت نمایند. آن شخص به همراه پدرش که راننده کامیون است به بم سفر می‌کند و در آنجا حالش بد می‌شود و پس از مراجعه به بیمارستان دوستانش متوجه می‌شوند که او نارسایی کلیه دارد و داروهایش را نیز در آن زمان با توجه به نیازش برای کمک به بم ارسال کرده است. دانش آموزان بمی سعی می‌کنند برای او یک کلیه پیدا کنند که ... جهانگیر الماسی، بهزاد خداویسی، اعظم سلیمانی، رحیم آشوری و عباس کمال‌الدینی در فیلم تلویزیونی "زنده‌باد میهن" نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم سینمایی "مزرعه پدری" به کارگردانی رسول ملاقلی پور، پنجشنبه 6 دی‌ماه ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود. این فیلم داستان زندگی نویسنده‌ای به نام محمود است که به خاطر جلسه نقد و بررسی آخرین رمانش به نام مزرعه پدری، به دانشگاهی در دزفول دعوت‌شده است. در بخش‌های مختلف فیلم شاهد رابطه بسیار عمیق و صمیمی محمود با همسر و دو فرزندش هستیم، اما کم‌کم با پیش رفتن روال داستان درمی‌یابیم همسر و فرزندان محمود، در همان سال‌های آغازین جنگ، درحالی‌که او در جبهه‌های نبرد به سر می‌برده است، براثر بمباران دشمن بعثی در دزفول به شهادت رسیده‌اند. علاوه بر این حضور محمود در منطقه‌های جنوب غرب کشور، باعث یادآوری خاطرات او و بازسازی صحنه‌هایی از او در میان هم‌رزمانش می‌شود. مهدی احمدی، جمشید هاشم‌پور، آتنه فقیه نصیری و قاسم زارع در فیلم سینمایی "مزرعه پدری" نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی "بازی مهره سفید" به کارگردانی حسن لفافیان، جمعه 7 دی‌ماه ساعت 8 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. در این فیلم خواهیم دید: ربیع دهشیری مأمور مجرب وزارت اطلاعات، خبر شهادت همکارش، شاهین را دریافت می‌کند که ترور شده است. به ربیع دهشیری اطلاع داده می‌شود که دو جاسوس سیا وارد ایران شده‌اند. هم‌زمان چند بمب صوتی در تهران کشف می‌شود. در ابتدا به نظر می‌رسد که رابطه‌ای بین ورود این جاسوس و بمب‌گذارها وجود دارد، اما تحقیقات نشان می‌دهد که بمب‌ها بسیار ساده و دست‌ساز هستند و نمی‌توانند محصول یک عملیات پیچیده باشد. عباس که جوانی کم‌تجربه و پر شروشور است برای همکاری به ربیع معرفی می‌شود. پس از پیگیری‌ها به شخصی به نام حامد برخورد می‌کنند که اجزاء بمب‌ها را خریداری کرده، او ابتدا همکاری نمی‌کند. از سوی دیگر با شخصی به نام یوسف روبرو می‌شویم که به جد علاقه‌مند است تا با استاد فروزان دیدار کند تا او را در تحقیقاتش راهنمایی و کمک کند، اما استاد وقت نمی‌دهد. او متوجه می‌شود که مینا یکی از شاگردان استاد رابطه خوبی با دکتر فروزان دارد ... پژمان بازغی، نفیسه روشن و کوروش تهامی در فیلم تلویزیونی "بازی مهره سفید" هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی "ابابیل" به کارگردانی جواد مزدآبادی، جمعه 7 دی‌ماه ساعت 23 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. در این فیلم خواهیم دید: ‌در اوج بحران‌های سال 1388 گروهی از معاندین با انقلاب به سرکردگی فردی به نام شاهپوری در جهت بر هم زدن نظم عمومی و ایجاد اغتشاش اقدام به عملیات کردند. این عملیات که از طرف غرب و همکاری برخی از کشورهای عربی صورت می‌گرفت توسط عملیات ضد جاسوسی نیروهای امنیتی ایران ... لیلا بلوکات، رامین راستاد، وحید شیخ‌زاده و حدیثه تهرانی در این تله‌فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه سه سیما

فیلم سینمایی "ده‌رقمی" به کارگردانی همایون اسعدیان، پنجشنبه 6 دی‌ماه ساعت 9 از شبکه سه سیما پخش می‌شود. این فیلم درباره فیروز سیزده، یک دزد ناشی است که هر جا می‌رود با خود نحسی به همراه می‌برد. او در جریان سرقت از خانه‌ای متروک، فرشی را می‌دزدد که بعداً می‌فهمد آن را پیش‌تر عده‌ای از موزه فرش دزدیده‌اند. فیروز برای به دست آوردن قیمت فرش، به موزه می‌رود و در آنجا به دانشجویی به نام نازی برمی‌خورد که عاشق فرش‌های نفیس ملی است. مادر فیروز، فرش را که فیروز در زیرزمین خانه پنهان کرده پیدا می‌کند و به منزل دخترش فیروزه که پس از چندین زایمان بار دیگر فرزندی به دنیا آورده، به‌عنوان چشم‌روشنی می‌برد و فیروزه نیز از آن به‌عنوان زیرانداز نوزاد استفاده می‌کند. فیروز و نازی به منزل می‌روند تا فرش را که اینک آلوده‌شده، بازگردانند اما موفق نمی‌شوند و دزدان اصلی سر می‌رسند و ...جواد رضویان، بهاره رهنما و بهنوش بختیاری در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم سینمایی "شهر" به کارگردانی بن افلک، پنجشنبه 6 دی‌ماه ساعت 15 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد. در این فیلم با بازی بن افلک، جان هم ربکا هال و جرمی رنر خواهیم دید: داگ یک خلاف‌کار حرفه‌ای است که گروهی از مردان مسلح را هدایت می‌کند. کار آن‌ها انجام سرقت‌های مسلحانه از بانک‌ها است و دزدی‌های آن‌ها بسیار سریع، بی‌نقص و کامل است؛ اما در آخرین سرقتشان از بانک که به گروگان‌گیری منجر می‌شود مشکلی پیش می‌آید و ...

فیلم سینمایی "پیامد" به کارگردانی الیوت لستر، پنجشنبه 6 دی‌ماه ساعت 24 از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم با بازی آرنولد شوایتزرگر، اسکات مک نایری و مگی گریس آمده است: رومن پیرمردی است که قرار است دختر باردار و همسرش از سفر بازگردند و او در تدارک مهمانی برای بازگشت آن‌هاست؛ اما ناگهان خبر سقوط هواپیمایی که حامل عزیزانش است در اخبار منتشر می‌شود. مسبب این اتفاق هم یکی از کارکنان در برج مراقبت است. رومن علی‌رغم تلاش‌های دولت برای آرام کردن بازماندگان و داغ‌دیدگان تصمیم می‌گیرد تا از مسبب جریان انتقام بگیرد. از طرفی مسئولان جیک را در منطقه دورافتاده با شغل جدید مخفی کرده‌اند. در این میان رومن با تلاش‌ها و پیگیری‌های بسیار مخفی گاه جیک را یافته و او را به قتل می‌رساند. او به خاطر این کار به زندان می‌افتد ولی ...

فیلم سینمایی "راه طولانی خانه" به کارگردانی سانگ ایل چان جمعه 7 دی‌ماه ساعت 14:30 از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در این فیلم با بازی یانگ گاسول و دین داوسون خواهید دید: یانگ گوآنگ سرباز بسیار جوان کره شمالی است که بر روی یک تانک کار می‌کند. او برادرهایش را در جنگ کره شمالی و جنوبی ازدست‌داده و فقط یک مادر پیر دارد و نامزدی که به‌تازگی به هم علاقه‌مند شده‌اند. همراهان یانگ در یک درگیری کشته می‌شوند و او تنها می‌ماند و باید تانک را هدایت کند پس از مدتی با یک سرباز از کره جنوبی آشنا می‌شود. آن‌ها با تانک به سمت جنوب حرکت می‌کنند و هرازگاهی هم باهم درگیر می‌شوند تا اینکه ورق برمی‌گردد و سرباز کره شمالی موفق می‌شود ...

فیلم سینمایی "محرمانه تهران" به کارگردانی مهدی فیوضی، جمعه 7 دی‌ماه ساعت 19:20 از شبکه سه سیما پخش می‌شود. داستان فیلم درباره شهاب دستان است که به‌عنوان نیروی جاسوسی تلاویو برای یافتن دوست دوران کودکی‌اش فرامرز و کشتن او وارد ایران می‌شود، فرامرز که اطلاعات زیادی از گروه و مافوقان خود در یک فلش دارد و از حضور در این باند پشیمان شده این اطلاعات را به‌عنوان مانع و سپری برای نجات جانش استفاده کرده است. شهاب به همراه همسرش در کشورهای مختلف به‌عنوان مدافع حقوق بشر در سمینارهای مختلف شرکت داشته‌اند. بعد از ورود به ایران و تلاش برای انجام مأموریت با فشار نیروهای مافوق در جریانی قرار می‌گیرد که او را تا کشتن همسرش شهرزاد پیش می‌برد. از طرفی مأموران امنیتی کشور که او را از قبل تحت نظر داشته‌اند به جرم جاسوسی او را دستگیر می‌کنند و از شهاب به‌عنوان نیروی نفوذی خود برای رسیدن به خرابکاران اصلی استفاده می‌کند. در طی یک درگیری در روزی شهاب موظف است تا اطلاعات جاسوسی موردنظر نیروهای مافوق خود را به آن‌ها تحویل دهد همسرش شهرزاد که گروگان جاسوسان است متوجه هویت اصلی ...علیرضا جلالی تبار، الهام جعفر نژاد، حمیدرضا افشار و سحر قریشی در فیلم سینمایی "محرمانه تهران" ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی "خون به پا می‌شود" به کارگردانی پل تامسن اندرسون، پنجشنبه 6 دی‌ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود. در خلاصه داستان فیلم آمده است: دنیل پلین ویو که مردی طمع‌کار و حریص و جاه‌طلب است در پی یافتن زمین‌هایی است که مستعد استخراج نفت  است. او به همراه پسرش در جست‌وجوی نفت به شهر کوچکی در غرب می‌روند. در این میان جوانی به نام ایلای با گرفتن مبلغی پول آدرس زمین کشاورزی آدم فقیری را به وی می‌دهد که احتمالاً نفت دارد. او نیز با فریب آنان زمین را از چنگشان درمی‌آورد. دانیل با شرکت‌های نفتی قراردادهای پرسودی می‌بندد و از این طریق ثروتمند می‌شود و دست به عیاشی و ظلم می‌زند که ...دنیل دی لوئیس، مارتین استرینگر و کوین آکاتر در این فیلم سینمایی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم سینمایی "تک‌تیرانداز" به کارگردانی آنته کی اولیسن، جمعه 7 دی‌ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار روی آنتن می‌رود. در خلاصه داستان فیلم با بازی کیم بودنیا و ترین دیرهولم آمده است: دولت دانمارک باوجود شعارهای طرفداری از محیط‌زیست قرار است قرارداد استخراج نفت در یخ‌های شمالی این کشور با آمریکا را امضاء کند. روزنامه‌نگاران و مدافعان محیط‌زیست با این قرارداد نفتی مخالف هستند چون اعتقاددارند دولت برخی مسائل این قرارداد را پنهان کرده است. یک مرد طرفدار محیط‌زیست اطلاعاتی را به یک خبرنگار می‌دهد تا با چاپ این اطلاعات جلوی قرارداد گرفته شود؛ اما اطلاعات چاپ نمی‌شود و او نیز منتظر نمی‌ماند و برای جلوگیری از این قرارداد به کسانی که در این ماجرا سهیم هستند با اسلحه دوربین‌دار شلیک می‌کند. او حتی تهدید کرده به وزرای دولت شلیک می‌کند. بالاخره دولت دانمارک این قرارداد را با آمریکا امضاء می‌کند و مرد تک‌تیرانداز نیز در لحظه شلیک توسط مأمورین امنیتی کشته می‌شود؛ اما ...

شبکه پنج سیما

فیلم سینمایی "هوگو" به کارگردانی مارتین اسکورسیزی، پنجشنبه 6 دی‌ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. این فیلم با بازی آسا باترفیلد، چوله گریس مرتیز و کریستوفر لی داستان پسری است به نام هوگو که به سینما علاقه زیادی دارد. او پس از مرگ پدرش تنها شده و در محوطه کوچک ساعت بزرگی در ایستگاه قطار در شهر لندن زندگی می‌کند و به کار کوک‌کردن ساعت‌ها اشتغال دارد. پدرش در یک آتش‌سوزی جانش را ازدست‌داده است و هوگو می‌داند که پیرمرد بداخلاق اسباب‌فروش پدربزرگش است ولی پدربزرگش ژرژ ملیس این را نمی‌داند و مدام به هوگو سخت‌گیری می‌کند. ایزابل دخترخوانده ژرژ که با هوگو آشنا شده سعی می‌کند به او کمک کند. هوگو در اتاقک ساعت یک آدم مکانیکی که یادگار پدربزرگش است را نگه می‌دارد و مدام به دنبال درست کردن آن است و بالاخره موفق می‌شود و با پیدا کردن شخصی که پدربزرگش و فیلم‌های او را می‌شناسد به منزل آن‌ها می‌رود و ...

فیلم سینمایی "تام و جری (لوبیای سحرآمیز)" به کارگردانی اسپایک برندت، جمعه 7 دی‌ماه ساعت 9 از شبکه پنج پخش می‌شود. در این فیلم خواهیم دید: جک پسربچه‌ای است که پدرش به‌تازگی مرده است و او با مادرش مجبور است که اجاره شهربازی که پدرش ساخته به نام شهر قصه‌ها را بدهد ولی آن‌ها پولی ندارند و آقای بیگلی بدجنس هم می‌خواهد که شهر قصه را نابود کند. جک گاوشان را برای فروش به بازار می‌برد و یک کشاورز درازای آن چند لوبیای سحرآمیز به جک می‌دهد. جک لوبیاها را می‌کارد و با لوبیاهای سحرآمیز وارد سرزمین غول‌ها می‌شوند و مردم آن سرزمین را از دست غول بدجنس نجات داده و خودشان هم یک تخم طلا غاز به‌عنوان هدیه دریافت می‌کنند که با آن می‌توانند شهر قصه‌ها را نجات دهند.

فیلم سینمایی "علامت سیاه" به کارگردانی جاناتان سوبو، جمعه 7 دی‌ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود. در این فیلم با بازی کورت راسل، جی بارجل، کاترین وینیک و کریس دیامنتوپولوس خواهیم دید: کرانچ یک موتور سوار است که در رشته موتورسواری چندان موفق نیست. او به پیشنهاد برادر ناتنی‌اش یک تیم سرقت آثار هنری تشکیل می‌دهد و با نقشه حساب‌شده‌ای یک تابلوی نقاشی معروف را از یک کلاه‌بردار که خودش سارق است، به سرقت می‌برند؛ اما ناگهان کرانچ متوجه می‌شود برادر ناتنی‌اش به آن‌ها رودست زده و تابلو و پول‌ها را برداشته و فرار کرده است. کراچ توسط پلیس دستگیرشده و چند سال زندانی می‌شود. حالا پس از چند سال کرانچ آزادشده و در یک سیرک به نمایش مشغول است. تا اینکه سروکله یکی از دوستان سابقش پیدا می‌شود و دوباره پیشنهاد یک کار جدید را به او می‌دهد. البته قرار است برادر ناتنی کرانچ هم در این سرقت حضورداشته باشد. کرانچ حاضر نیست دوباره با برادرش همکاری کند اما ...

شبکه شما

فیلم تلویزیونی "هیش" به کارگردانی داوود بیدل، پنجشنبه 6 دی‌ماه ساعت 24 از شبکه شما پخش خواهد شد. داستان فیلم درباره اسحاق یک دزد خرده‌پا است که در پی دزدیدن چرخ طوافی یک فلافل فروشی با مراد که در حال دزدی از یک جواهرفروشی است تصادف می‌کند و برنامه او را ناکام می‌گذارد و هر دو فرار می‌کنند پلیس مأمور پرونده متوجه آشنایی اسحاق و مراد می‌شود و برای یافتن مراد در جستجوی اسحاق است. مراد برای مدتی مخفی می‌شود. مراد در سرقت جدیدش به منزل یک جواهرفروش دستبرد می‌زند همسایه‌ها متوجه شده، پلیس را خبر می‌کنند. مأمور پرونده که منتظر چنین سرقتی است در محل حاضرشده مراد را می‌بیند ولی مراد فرار می‌کند. پلیس منطقه را محاصره می‌کند. مراد برای مخفی شدن از پلیس وارد یک عروسی می‌شود. پلیس به دنبال او وارد مجلس عروسی شده و اسحاق را که برای سرقت مواد غذایی به مجلس عروسی آمده می‌یابد. اسحاق به خاطر کینه‌توزی مراد قول همکاری به پلیس می‌دهد. مراد متوجه حضور پلیس می‌شود و ... جمشید جهان زاده، امیر غفارمنش و عباس جمشیدی‌فر در فیلم تلویزیونی "هیش" هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی "خانه همین جاست" به کارگردانی احسان رجب لو، جمعه 7 دی‌ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان آمده است: پیرمردی به نام صفر پس از چهار سال از زندان آزاد می‌شود، همسر صفر فوت کرده است، صفر برای یافتن فرزندان خود، مهسا و ملیکا که خانه‌شان را عوض کرده‌اند، جستجو را آغاز می‌کند. صفر که پس از کلی جستجو با خوشحالی آن‌ها را پیدا می‌کند، با برخورد مهسا مواجه می‌شود که از پذیرفتن پدر، سرباز می‌زند، صفر برای جبران گذشته سراغ مهندسی که سرش را کلاه گذاشته و باعث زندان رفت صفر شده می‌رود که ... علی یزدانی، حسن رستمانی و سمیرا سر چاهی در فیلم تلویزیونی "خانه همین‌جاست" بازی کرده‌اند.

شبکه کودک

انیمیشن سینمایی "پاندای کونگ‌فو کار 3" به کارگردانی الساندرو کارلونی و جنیفر یانلسون، پنجشنبه 6 دی‌ماه ساعت 14 از شبکه کودک پخش خواهد شد. در این انیمیشن خواهیم دید: پو، پاندای کونگ‌فوکار در پی ماجراجویی‌هایش، این بار به سرزمین پانداها می‌رسد. او هم‌زمان که خود تجربیات خوبی به دست آورده و چیزهای زیادی از اطرافیانش یاد می‌گیرد، شروع به آموزش آنچه قبلاً آموخته به سایرین می‌کند. آن‌ها می‌آموزند که اژدهای سلحشور از انرژی مثبتی تشکیل می‌شود که دوستان، شاگردان و اعضای خانواده به یکدیگر می‌بخشند و می‌تواند با هر بدی و پلیدی مبارزه کند...

فیلم سینمایی "عصر یخبندان 5" به کارگردانی مایک تارمیر، جمعه 7 دی‌ماه ساعت 14 از شبکه کودک پخش خواهد شد. در این فیلم خواهید دید: اسکراب، سنجاب کوچک داستان این بار به دنبال بلوطش به‌طور اتفاقی وارد یک سفینۀ فضایی شده و باعث به‌هم‌ریخته شدن اوضاع در منظومۀ شمسی می‌شود! در همین حین پیچز ماموت کوچولوی مندی و الی که دیگر ماموت بالغی شده است می‌خواهد با پسری ازدواج کند، اما والدینش راضی نیستند. سید هم می‌خواهد با یکی از هم‌جنسان خودش ازدواج کند، اما کسی تمایل به ازدواج با او ندارد. آن‌ها برای نجات خود از خطرات کیهانی سوار بر کشتی‌ای می‌شوند که در آنجا...

شبکه امید

فیلم سینمایی "افسانه نگهبانان" به کارگردانی زک اسنایدر، پنجشنبه 6 دی‌ماه ساعت 18:30 از شبکه امید پخش خواهد شد. در این فیلم خواهیم دید: سورن جغدی جوان است که پس از شنیدن داستان‌هایی که پدرش از ماجراجویی و داستان‌های مختلف از نگهبانان مخصوص می‌گوید، تصمیم می‌گیرد تا به هر شکل ممکن یکی از نگهبانان ویژه گنجینه شود. او به محلی می‌رود که باید تمرین و مبارزه کند تا از بین تعداد زیادی از جغدها انتخاب شود. جزیره‌ای به نام گاهوول که در آنجا که یک جغد بزرگ آن‌ها را برای مبارزه با ارتش یک حاکم ستمکار که در پی آن است که گنجینه ارزشمند را تصاحب کند فرامی‌خواند و ...

فیلم سینمایی "ارباب جیب‌برها" به کارگردانی ریچارد کلاوس، جمعه 7 دی‌ماه ساعت 18:30 از شبکه امید پخش خواهد شد. در این فیلم خواهیم دید: دو پسر پس از یتیم شدن به شهر ونیز فرار می‌کنند و در کوچه‌ها و کانال‌های شهر مخفی می‌شوند سپس با گروهی از بچه‌های خیابانی و رهبر آن‌ها آشنا می‌شوند که ...

شبکه افق

فیلم سینمایی "نفوذی" به کارگردانی مایکل‌مان، جمعه 7 دی‌ماه ساعت 10 از شبکه افق پخش خواهد شد.این فیلم روایتی است از درگیری انسان‌هایی که برای افشای حقیقت در مقابل سرمایه‌داران و قدرت‌گرایانی که از زد و بندها و نشاندن روابط به‌جای ضوابط در جهت منافع خویش استفاده می‌کنند.

فیلم سینمایی "قلاده‌های طلا" به کارگردانی ابوالقاسم طالبی، جمعه 7 دی‌ماه ساعت 18:30 از شبکه افق پخش خواهد شد. در این فیلم با بازی امین حیایی، حمیدرضا پگاه و نیلوفر خوش‌خلق خواهیم دید: در انتخابات سال 88، با اعلام نتایج، اعتراض‌های عده‌ای از مردم شکل تظاهرات به خود می‌گیرد و مأموران وزارت اطلاعات پیگیر حوادث هستند. جاسوسی که در خارج از کشور آموزش‌دیده، خود را وارد تظاهرات می‌کند و با کمک دوستان سلطنت‌طلبش شعارها را هدایت می‌کند و هر بار کسی را به قتل می‌رساند. مأموران با تله گذاشتن چند بار به جاسوس نزدیک می‌شوند، اما هر بار کسی او را باخبر می‌کند و فراری می‌دهد. در شرایطی که مأموران به یکدیگر مظنون شده‌اند و فضای کاری آن‌ها متشنج شده، سرانجام مرد جاسوس به‌شدت زخمی می‌شود و از طرف دیگر یکی از مأموران که عامل نفوذی بوده و جاسوس را خبر می‌کرده و فراری می‌داده،‌ دستگیر می‌شود، اما خود جاسوس با ظاهر مبدل و مدارک جعلی موفق به فرار از کشور می‌شود و ...

شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی "غریبانه" به کارگردانی احمد امینی، "شرط اول" به کارگردانی سید مسعود اطیابی، "2001: یک ادیسه فضایی"، "اسباب‌بازی‌های زمان"، "وقتی آسمان فرومی‌ریزد"، "متولد 65" به کارگردانی مجید توکلی و "بندباز" پنجشنبه 6 دی‌ماه ساعت 11، 13، 15، 17، 19، 21 و 23 از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی "جک و لوبیای سحرآمیز"، "دیگه چه خبر" به کارگردانی تهمینه میلانی، "یک قاتل برای همیشه"، "کماندو 2"، "پلیس گشت"، "فصل نرگس" به کارگردانی نگار آذربایجانی و "روز بعد از حادثه" جمعه 7 دی‌ماه ساعت 11، 13، 15، 17، 19، 21 و 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.