به گزارش هنرآنلاین، مستند "راه طی شده" با حضور علی ملاقلی پور کارگردان و امین نوروزی تهیه‌کننده این اثر روز شنبه 17 آذرماه ساعت ۱۷:۳۰ در برنامه "عصرانه مستند" در خانه مهر رضا به نمایش درمی‌آید. 

این برنامه به عنوان ویژه برنامه "عصرانه مستند" تعریف شده است تا فرصتی برای تماشای اثری که این روزها در کانون بحث ها و نقدهای سینمایی است، برای مخاطبان "عصرانه مستند" فراهم شود. 

"راه طی شده" جزو اولین آثاری است که درباره یک شخصیت روشنفکر مذهبی ساخته شده است و درواقع دریچه ای به سیاست بازرگان از نگاه اندیشه وی است. 

در دو هفته اخیر و پس از رونمایی این مستند، نقد و نظرهای مختلفی درباره آن در محافل سیاسی و سینمایی شکل گرفته و این اثر را به مستندی جنجالی تبدیل کرده است. 

علی ملاقلی‌پور فرزند  زنده‌یاد رسول ملاقلی پور از علاقمندان جدی مطالعه درباره انقلاب و مسایل سیاسی است. وی به غیر از فعالیت هنری و ساخت فیلمی چون "قندون جهیزیه" پژوهش‌هایی درباره شخصیت‌های مختلف انقلاب و تاریخ معاصر انجام داده است. 

حضور در این نشست برای عموم علاقمندان آزاد و رایگان است. 

برنامه "عصرانه مستند" به طور روتین هر دو هفته یکبار سه شنبه ها برگزار می‌شود ولی در صورت شکل‌گیری جریانی درباره یک اثر مستند، ویژه برنامه خود را به آن اختصاص می‌دهد.