به گزارش هنرآنلاین، فیلم سینمایی "گروگان" به کارگردانی محمود دینی و تهیه کنندگی محمدرضا شرف‌الدین که به تازگی پروانه ساخت آن از سوی سازمان سینمایی صادر شده وارد مرحله پیش‌تولید شد.

فیلمبرداری "گروگان" در ایران و ترکیه انجام می‌شود و داستان این فیلم  در رابطه عده‌اى از قاچاقچیان بین المللى است که با پشتیبانی گروهک‌های طالبان و داعش پس از کشتار دیپلمات‌هاى ایرانى  در  افغانستان  از نوار مرزى شرق کشور براى انتقام از جمهورى اسلامى به اهالی یک روستا که درحال برگزارى مراسم عروسى هستند، حمله کرده و مراسم آنان را به جهنمى از آتش و خون تبدیل می‌کنند و به دنبال آن، تعدادى از مردم را نیز با خود به گروگان می‌برند و اعلام می‌کنند شرط آزادی آنان، رها کردن  چند تن  از قاچاقچیانى است که در یکی از زندان‌های ایران بازداشت هستند.  آنان به دولت جمهوری اسلامی فشار می‌آورند که در صورت آزاد نکردن آن‌ها، تمامى گروگان‌ها را خواهند کشت.

گروه این روزها در حال مذاکره با هنرمندان ایرانی و ترک برای همکاری با این اثر سینمایی هستند. طی روزهای آتی و پس از قطعی شدن حضور هر یک از افراد اطلاع رسانی انجام خواهد شد، برخی از لوکیشن‌های فیلم نیز تاکنون در تهران، و شهرهای شرقی و غربی کشور انتخاب شده است.