به گزارش هنرآنلاین، همزمان با انتشار کتاب "هذیان‌های روزانه یک مرد خفته" نوشته حامد سلیمان زاده مراسم رونمایی این کتاب در شهر کتاب ابن سینا برگزار می‌شود و مجید برزگر نویسنده و کارگردان سینما مهمان ویژه این مراسم است.

مراسم رونمایی از کتاب "هذیان‌های روزانه یک مرد خفته" دوشنبه 14 آبان ساعت 18 در شهر کتاب ابن سینا واقع در شهرک غرب، ابتدای بلوار ایران زمین شمالی، روبه روی بیمارستان بهمن برگزار می‌شود.

این کتاب شامل ۱۰۰ یادداشت روزانه است که در قالب داستانک‌های مینیمالیستی و تصویرگرا نوشته شده است. مقدمه این کتاب را شهرام مکری نویسنده و کارگردان سینما نوشته که در این مقدمه آمده است: این کتاب را نمونه‌ای از تاثیر جهان سینما بر ادبیات می‌بینم. فکر می‌کنم خواندنش برای دانشجویان فیلمنامه‌نویسی و علاقه مندان به داستان کوتاه بسیار جذاب باشد.

حامد سلیمان زاده مدرس دانشگاه و نویسنده، کارگردان و منتقد سینما و تئاتر است که در کارنامه خود مدیریت بین الملل جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان را دارد. کتاب‌های اکترونیکی منتشر شده قبلی وی "نقض گفتمان دیالکتیک در درام مدرن و پست مدرن" توسط نشر نور و "نگاهی اجمالی به تاریخ سینمای فرانسه" که به زبان انگلیسی نوشته شده و توسط انتشارات لمبرت منتشر شده، است.

وی داور فستیوال‌های بین المللی زیرو پلاس روسیه و دیتایاتکو اکراین بوده و در حال حاضر عضو انجمن فیلم کوتاه ایران و خانه سینما است.