به گزارش هنرآنلاین، فیلمبردارى سریال "رقص روى شیشه" در روزهاى گذشته در لوکیشن دفتر فیلمسازی و در شهر تهران آغاز شد.

ترلان پروانه و ابوالفضل میرى به تازگى  به فهرست بازیگران این مجموعه اضافه شده‌اند. میری پیش از این تنها در فیلم سینمایی "زیر سقف دودی" به کارگردانی پوران درخشنده به ایفای نقش پرداخته است.

این در حالى است که هنوز  فهرست بازیگران تکمیل نشده و گروه در تلاش هستند تا همزمان با فیلمبردارى، علاوه بر تکمیل تیم بازیگران مجموعه، بازیگر جدیدى را نیز جایگزین مرحوم سعید کنگرانى کنند که قرار بود در "رقص روى شیشه" مقابل دوربین برود.

"رقص روى شیشه" یک مجموعه ٢٦ قسمتى است که فیلمنامه آن را طلا معتضدى براساس طرحى از ابوالفضل کاهانى به نگارش در آورده است و  تاکنون حضور بازیگران مطرحى چون: بهرام رادان، امیر آقایى، میترا حجار، مهرداد صدیقیان، حامد کمیلى، بیتا فرهی، ستاره اسکندرى، فرزاد فرزین، علیرضا زمانی نسب و با هنرمندی مهتاب کرامتی در این مجموعه قطعى شده است.

عوامل این مجموعه عبارتند از تهیه کننده: پیمان جعفرى، کارگردان: مهدى گلستانه، مجرى طرح: مانترا فیلم تابا، سرمایه گذاران: مهرداد امیررضوانی - مهدی گلستانه، مدیر فیلمبردارى: مرتضى غفورى، تدوین: سپیده عبد الوهاب، مدیر صدابردارى: محمد کیان ارثی، طراح گریم: مهرداد میرکیانى، طراح صحنه و لباس: آنیتا جواهرچى، مدیر تولید: فروغ شاهسوند، مدیر برنامه ریزى و دستیار اول کارگردان، عادل معصومیان، طراحی و ترکیب صدا:حسین ابوالصدق، طراح لوگو: محمد روح الامین، عکاس: حبیب مجیدی، طراح جلوه های ویژه بصری: بهنام خاکسار، مشاور رسانه اى و مدیر روابط عمومى: میثم محمدى