به گزارش هنرآنلاین، تئاتر تلویزیونی "بازرس کل" به تهیه کنندگی جواد ظهیری در هفت قسمت از امشب ساعت 23 به  روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

کارگردان هنری این اثر را محمد رحمانیان بر عهده داشته و ساسان امیر پور کارگردانی تلویزیونی آن را انجام داده است.

موضوع داستان این تله تئاتر درباره بی اعتنایی‌ها و سوءاستفاده‌های مالی مسئولان و فرماندار شهر کوچک و دور افتاده‌ای واقع در روسیه در نیمه قرن نوزدهم است. در وضعیتی که آنها تماما به دل مشغولی‌های خود سرگرم هستند خبر می‌رسد یک بازرس کل از شهر سن پترزبورگ برای بررسی اوضاع عازم شده است و این خبر مسئولان را سخت به وحشت و تکاپو می‌اندازد، به طوری که وقتی مردی نیرنگ باز و خوشگذران وارد شهر می‌شود او را به جای بازرس اشتباه می‌گیرند. مرد عیاش از این فرصت به نفع خود استفاده می‌کند و تاثیرپذیری مردم شهر از این اشتباه فاحش ماجراهای کمیک و طنزآلودی را به وجود می‌آورد.

 مهدی هاشمی، رضا فیاضی، احمد آقالو، سیما تیرانداز، آرمان امید، بهرام ابراهیمی، بیژن افشار، خسرو احمدی، میرطاهر مظلومی، هدایت هاشمی، هومن برق نورد، هنگامه صالحی، رضا بابک، غلامرضا طباطبائی، مهتاب نصیرپور، سارا فرزادفر، آزیتا فضائی، آرش فصیح، مهدی شقایقی حق، آتیه جاوید، اسماعیل محمدکریمی، هادی عامل، جواد پورزند، مجید حیدری، یحیی فروغی، نیما شکوهی، میلاد محمدی مطلق، اسماعیل موسوی نژاد، حسین ربیعی، محمد صبوری، غلام رستمی، سعید جلیلی، اعظم اسکندری، مرجان گل چرمی، اختر پناهی، علیرضا فولادشکن و منصوره سبزواری مجموعه بازیگرانی هستند که در این اثر نمایشی هنرنمایی می‌کنند.

شبکه چهار سیما در تابستان 97 هر شب ساعت 23 یک تله تئاتر را در قالب برنامه "نمایشخانه" تقدیم علاقه مندان به هنرهای نمایشی می‌کند.