به گزارش هنرآنلاین، مهتاب کرامتى با حضور در مجموعه "رقص روى شیشه" به کارگردانى مهدى گلستانه و تهیه کنندگى پیمان جعفرى براى اولین بار ایفاى نقش در شبکه خانگى را پذیرفت.

مهتاب کرامتى پیش از این دو بار در فیلم‌هاى سینمایى "آدم کش" و "عصر یخبندان" بعنوان نقش اصلى زن با بهرام رادان کنار هم قرار گرفتند و این بار نیز هر دو براى نخستین بار با "رقص روى شیشه" به شبکه نمایش خانگى خواهند آمد تا تجربه‌اى متفاوت را پشت سر بگذارند.

"رقص روى شیشه" مجموعه‌اى ٢٦ قسمتى است که فیلمنامه آن براساس طرحى از ابوالفضل کاهانى به قلم طلا معتضدى به نگارش درآمده و حالا مهتاب کرامتى دیگر چهره مطرح سینمایى پس از بهرام رادان، امیر آقایى و میترا حجار است که حضورش در این مجموعه قطعى شده است و به زودى اسامی بازیگران مطرح دیگرى نیز به این فهرست اضافه خواهد شد.

عوامل این مجموعه عبارتند از تهیه کننده: پیمان جعفرى، کارگردان: مهدى گلستانه، مجرى طرح: مانترا فیلم تابا،سرمایه گذاران: مهرداد امیررضوانی - مهدی گلستانه، مدیر فیلمبردارى: مرتضى غفورى، صدابردار:امیر نوبخت، طراح گریم: مهرداد میرکیانى، طراح صحنه و لباس: آنیتا جواهرچى، مدیر تولید: فروغ شاهسوند، مدیر برنامه ریزى  و دستیار اول کارگردان، عادل معصومیان، طراح لوگو: محمد روح الامین، عکاس: حبیب مجیدی، مشاور رسانه اى و مدیر روابط عمومى: میثم محمدى