به گزارش هنرآنلاین،  فیلمبردارى فیلم سینمایى "جان دار" به کارگردانى مشترک حسین امیرى دومارى و پدرام امیرى و تهیه کنندگى کامران مجیدى، در حالى از نیمه گذشته است که این روزها جواد عزتى در کنار دیگر چهره‌هاى این اثر، مقابل دوربین هومن بهمنش رفته است. 

"جان دار" این روزها در لوکیشن‌هاى مختلفى در تهران فیلمبردارى شده و به حدود نیمه‌هاى راه رسیده است. این فیلم در ژانر اجتماعى و در بستر یک خانواده به تصویر کشیده شده و سومین تجربه کامران مجیدى با فیلم اولى‌ها محسوب مى‌شود. تاکنون همه بازیگران "جان دار" مقابل دوربین رفته‌اند که فیلمنامه آن را امیرى دومارى، پدرام امیرى و محمد داودى به نگارش در آورده‌اند.

فاطمه معتمدآریا، حامد بهداد، باران کوثرى، جواد عزتى، مسعود کرامتى، على شادمان، امیراحمد قزوینى، علیرضا مهران بازیگران این اثر سینمایى هستند که براى حضور در جشنواره فیلم فجر آماده مى‌شود.

سایر عوامل "جان دار"اسامى عوامل "جان دار" عبارتند از: تهیه کننده: کامران مجیدى، مجرى طرح: حسین فرضى زاد، مدیر تولید: احسان وحید، طراح گریم: عباس عباسى، مدیر صدابردارى: طاهر پیشوایى،  طراح صحنه و لباس: بابک کریمى طارى ، مدیر برنامه ریزى و دستیار اول کارگردان: هانیه بساتینى، مدیر تدارکات: نادر اژدرى، منشى صحنه: نائله شریفى، عکاس: اردلان آزرمى و مشاور رسانه اى و مدیر روابط عمومى: میثم محمدى