به گزارش هنرآنلاین، "آئینه خانه" به بهانه عید بندگی و عبادت با رویکرد ویژه‌ای تقدیم مخاطبان خواهد شد. این برنامه کاریست از گروه خانواده که با حضور حجت الاسلام شهاب مرادی و به تهیه کنندگی سعید ستودگان جمعه و شنبه ( 25 و 26 خرداد ) ساعت 11:00 روانه آنتن خواهد شد.

همچنین اختتامیه برنامه "مکث" کاری از گروه کودک و نوجوان ساعت 15:15 روز شنبه 26 خرداد برای پخش از این شبکه در نظر گرفته شده است. در این قسمت از برنامه ضمن معرفی گروه‌های شرکت کننده و مروری بر روند برنامه از ابتدا تا کنون؛ گروه برگزیده شناخته و تقدیر می‌شود.

از دیگر تدارکات شبکه دو؛ پخش دو قسمت جدید از مجموعه "کلاه قرمزی" است که جمعه و شنبه ( 25 و 26 خرداد) ساعت ۱۲:00 به روی آنتن میرود. تکرار این مجموعه نیز در همان روز ساعت 17:00 پخش می‌شود.

پنجشنبه 24 خرداد نیز برنامه سحرگاهی "خوان نیاز" لحظات ملکوتی قبل و بعد از اذان صبح را با رویکرد ویژه عید سعید فطر تقدیم مخاطبان می کند. همچنین از همین گروه برنامه ساز ویژه برنامه ای برای ساعت 23:30 روز جمعه تدارک دیده شده که به صورت زنده روانه آنتن می شود.

سخنرانی های ویژه عید فطر، گلچین برنامه ماه مهربانی، بهترین شو، با ما بیا و ... از دیگر برنامه های تدارک دیده شده به مناسبت این عید بزرگ است.

در روز عید سعید فطر فیلم سینمایی "کادوی در به در" به کارگردانی یوسف تیموری و با بازی یوسف تیموری، رضا داودنژاد و سحر ولدبیگی ساعت 8:00، درام خانوادگی "نبرد خرگوشی" محصول سال 2018 کشور اسپانیا کاری از ویل گلاک ساعت 17:30 و "کلبه هورنر" به کارگردانی جوئل هاپکینز محصول 2017 کشور انگلستان ساعت 23:30 روانه آنتن خواهند شد.

همچنین شنبه 26 خرداد ماه سینمایی "من پلیس نیستم" به کارگردانی مهران غفوریان و با بازی مهران غفوریان، سحر ولدبیگی، کیانوش گرامی، رضا ناجی، امیر نوری، ملکه رنجبر و ... ساعت 8:00، پویانمایی "مبارک" به کارگردانی محمد رضا نجفی و با حضور الناز شاکردوست و سینمایی "راننده" به کارگردانی ادگار رایت محصول 2017 کشور آمریکا در جدول پخش برنامه‌های قرار گرفته است.