به گزارش هنرآنلاین، هفتمین ضیافت ماه رمضان خیریه مهر لیلا، شامگاه یکشنبه به همت لیلا بلوکات، بازیگر سینما و باحضور جمعى از هنرمندان، ورزشکاران و خیرین در مرکز همایش‌های بین‌المللى رایزن برگزار شد.

این ضیافت همراه با اجرای برنامه‌های شاد توسط خوانندگان مهمان بود که در خلال آن قرعه‌کشی، تقدیر و تشکر از خیرین و موسسان خیریه‌های مختلف نیز انجام شد.

در این مراسم که اجرای آن را جواد رضویان و علی اوجی برعهده داشتند، مانند سال‌هاى گذشته تعداد زیادى از چهره‌هاى حوزه‌هاى مختلف هنرى از جمله پوری بنایی، کتایون ریاحی، کوروش تهامی، آذر معماریان، فرزاد حسنی، محمد سلوکی، بهاره کیان افشار، بهاره رهنما، مرجانه گلچین، الهام حمیدی، لیندا کیانی، مریم امیرجلالی، هادی کاظمی، امیرعلی دانایی، فاطمه گودرزی، شهره سلطانی، سید علی صالحی، جواد رضویان، علی اوجی، محمد مسلمی، محسن رجب پور، پوریا تابان، حسین فرحبخش، حسن مصطفوی، اسدالله یکتا، شهرام زمانی، اصغر نعیمی، سامان امامی، میلاد نیکزاد، دکتر چلبیانلو، حمیدرضا شعبانی، حمید سپیدنام (مستر تستر)، چهره‌هایی حوزه موسیقى مثل محمد علیزاده، ماکان بند (امیر و رهام) حامد همایون، امید حاجیلی و حجت اشرف زاده و چهره‌هاى ورزشى از جمله حامد کاظمی، علی کریمی، آرش برهانی، محسن مسلمان، حمید استیلی، حامد حدادی، بهنام محمودی و فرهاد ظریف حضور داشتند.

از چهره‌های سیاسى حاضر در مراسم نیز مى‌توان به ایازی معاون وزیر بهداشت، مهدى روحانى، حسن آقامیرى و دکتر نصیری سروش راسخ، مشاور تبلیغاتی نوبخت (معاون رییس جمهور و سخنگوى دولت) اشاره کرد.

همچنین تعدادى از خیرین، مددجویان و حدود ٢٠٠ نفر از کودکان تحت پوشش خیریه به همراه خانواده آنها جزو حاضرین مراسم بودند.

در ابتدای مراسم پس از یک دقیقه سکوت به یاد زنده یاد ناصرملک مطیعی هنرمند مردمى، لیلا بلوکات، پورى بنایى و حسن مصطفوى دقایقى درباره مرگ نابههنگام و تلخ این بازیگر مردمى و تأثیر آن بر جامعه هنرمندان، صحبت کردند.

امید حاجیلى، ماکان بند، محمد علیزاده، حجت اشرف زاده و حامد همایون از خوانندگان مهمان برنامه بودند و هرکدام قطعاتى را براى حضار اجرا کردند که با استقبال پرشور کودکان تحت پوشش خیریه و مددجویان آنها روبرو شد.

در این مراسم افراد صاحب نامى در حوزه فعالیت ‌اى نیکوکارانه مثل دکتر سعید دادگر، شیرین مقدم، محمد رضا مصباح، دکتر احمدی، سید مسعود سیدی، حاج قاسم بختیاری، جعفر گودرزی (مدیر منتقدین سینما)، پروین آراسته (مؤسس خیریه آراسته)، زهرا صفوی (مؤسس خیریه یاوری سبز)، همچنین اعضای توانبخشی فیاض بخش، آسایشگاه شهید بهشتی، آسایشگاه همدم و بنیاد کمک کیش مهرکتایون حضور داشتند.

در هفتمین ضیافت خیریه مهر لیلا، از کتایون ریاحى، پورى بنایی و بهاره کیان افشار به عنوان هنرمندان نیکوکار، تقدیر و به آنها تندیس یادبود خیریه مهر لیلا اهدا شد.

از دیگر چهره‌ها و خیرینى که در این ویژه برنامه به خاطر سال‌ها همدلى و همراهى با خیریه مهرلیلا، مورد تقدیر قرار گرفتند، شهره سلطانی، علی کریمی، حامد حدادی، محسن مسلمان، حامد همایون، جواد رضویان، علی اوجی، پروین آراسته، زهرا صفوی، شیرین مقدم، سعید دادگر، محسن بجنوردی و حسن مصطفویبودند.

در پایان مراسم، هدایایى از طرف خیریه و به مناسبت ماه مبارک رمضان، به کودکان اهدا شد.

موسسه خیریه مهرلیلا، با بنیانگذارى و مدیریت لیلا بلوکات از سال ١٣٩٠ آغاز به فعالیت کرده و رییس هیئت مدیره آن على کریمى است.

این موسسه با شعار "دست من و تو قصری مى‌سازد از جنس امید" و با حمایت و مشارکت اعضاى فعال آن، طى سال‌های گذشته توانسته کودکان نیازمند (اعم از کودک بدسرپرست، بی سرپرست، معلول، مبتلا به سرطان و سندرم داون) را شناسایى کند و تحت پوشش قرار دهد.

هدف از برگزارى سالیانه این مراسم، ارتباط چهره به چهره و نزدیک هنرمندان، ورزشکاران و خیرین با کودکان نیازمند و در کنار آن فراهم کردن ساعاتى خوش براى این کودکان و در نهایت الگوسازى و جذب حامى براى آنها است.