سرویس سینمایی هنرآنلاین: آخرین ساخته رسول صدرعاملی سال 88 با عنوان "در انتظار معجزه " ساخته شد و از آن به بعد صدرعاملی فیلم جدیدی نساخت تا سال گذشته که فیلم سینمایی "سال دوم دانشکده من " را مقابل دوربین برد.

قرار بود این فیلم در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآید که این اتفاق رخ نداد. "سال دوم دانشکده من " به نویسندگی پرویز شهبازی و کارگردانی رسول صدرعاملی مضمونی اجتماعی دارد.

مسعود ردایی تهیه کننده این فیلم سینمایی در گفت‌وگو با خبرنگار هنرآنلاین درباره وضعیت اکران این فیلم گفت: فیلم در حال حاضر مراحل فنی‌اش به پایان رسیده و اواخر تابستان روی پرده سینماها می‌رود.

علی مصفا، بابک حمیدیان، شقایق فراهانی، ویشکا آسایش، افشین هاشمی، پدرام شریفی، نیلوفر خوش خلق، شیوا خسرومهر، مریم بوبانی بازیگران این فیلم سینمایی هستند. به جز بازیگران نامبرده، ٢٢ نفر از چهره‌های شناخته نشده نیز در این فیلم برای اولین بار به ایفای نقش می‌پردازند که در این میان سه نفر جزو بازیگران اصلی و مابقی در نقش‌های فرعی در مقابل دوربین رفته‌اند. این ٢٢ نفر از میان ٩٠٠ نفر و پس از پشت سر گذاشتن مراحل تست و تمرینات بازیگری برای حضور در این فیلم انتخاب شده‌اند.

دیگر عوامل اصلی این پروژه عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: هومن بهمنش، طراح چهره‌پردازی: عبدا... اسکندری، دستیار کارگردان و برنامه ریز: میلاد صدرعاملی، طراح صحنه و لباس: آتوسا قلمفرسایی، مدیر صدابرداری: منصور شهبازی، تدوین: مصطفی خرقه پوش، مدیر تولید: مجید گودرزی، منشی صحنه: غزل رشیدی، عکاس: مریم تخت کشیان، مشاور رسانه‌ای: امین اعتمادی مجد، فیلمبردار پشت صحنه: مهیار بهمنش، مدیر تدارکات: حسن صفری.