به گزارش هنرآنلاین، مجتبی احمدی کارگردان و تهیه کننده برنامه "نگی که نگفتی" درباره فصل جدید این برنامه گفت: "نگی که نگفتی" همچون سال گذشته از روز شنبه تا سه شنبه حدود ساعت 21 با موضوعات مختلف به خانه‌های مخاطبان این برنامه خواهد رفت.

احمدی در خصوص این برنامه ادامه داد: اتاق فکر برنامه "نگی که نگفتی" با پایان کارش در اسفند ماه  96 تعطیل نشد و کماکان با برگزاری جلسات متعدد، موضوعات مختلفی را که تصمیم داشتیم در سال جدید به آنها بپردازیم مورد بررسی قرار دادیم، در واقع تصمیم داریم در فصل جدید با مخاطبان این برنامه ارتباط بیشتری برقرار کنیم و مخاطبان تأثیر بیشتری در انتخاب سوژه‌ها و موضوعات داشته باشند. در حقیقت این برنامه امسال با مشارکت مخاطبانش پیش خواهد رفت. 

کارگردان برنامه "نگی که نگفتی" افزود: با شروع فصل بهار تغییراتی در دکور برنامه ایجاد شده و شکل و شمایل زمستانی دکور، بهاری شده است. این هفته برنامه را با موضوع مهارت و کار آغاز خواهیم کرد و قرار است در این‌باره مخاطبان را به یک چالش دعوت کنیم، چالش از تنبلی تا مهارت و کار ، نکته دیگر اینکه تصمیم داریم در کنار مؤسسه عترت بو تراب با هدف کمک به ایتام سراسر کشور به خصوص مناطق محروم باتشکیل یک کمپین اقداماتی همراه با مخاطبان‌مان داشته باشیم. به دنبال این هستیم که شرایط مسکن، درمان، تحصیل و  کلا معاش فرزندان ایرانی را که در شرایط خاصی  زندگی می‌کنند را با کمک مخاطبان برنامه به یک سرانجام خدا پسندانه برسانیم.

تهیه کننده برنامه "نگی که نگفتی" درباره روند انتخاب موضوعات برنامه اظهار کرد: این روزها گروه نگارش برنامه نشست‌های مختلفی دارند و در این نشست‌ها موضوعات مختلف برگرفته از اجتماع مطرح می‌شود، مطالب به شکل سرفصل عنوان می‌شود و حاصل محتوایی موضوعات برنامه را با مدیران شبکه تبادل می‌کنیم، نظرات آنها را جویا می شویم تا برنامه همچون سال گذشته جذاب، مفرح و پر از موضوعات مورد نیاز مخاطبان روی آنتن برود. کماکان ارتباط را با مخاطبان حفظ خواهیم کرد و بیش از قبل این ارتباط برقرار خواهد شد. مردم در این مدت نظرات خود را با ما مطرح کرده‌اند و سعی می‌کنیم نظرات آنها را در فصل بهاری برنامه "نگی که نگفتی" بیشتر مد نظر قرار دهیم.

وی ادامه داد: با توجه به پیام  رهبری به دنبال این هستیم که شغل و مهارت را در رسیدن به تولیدات ایرانی در راس اهداف برنامه قرار دهیم و در حوزه ایجاد شغل و کار برای همه افراد جامعه به خصوص ایتام به راهکار هایی جدید برسیم. استعداد ایرانی اگر تنبلی را کنار بگذارد بدون شک در هر سن و سالی که باشد می‌تواند با تلاش، کوشش و کسب مهارت به روزی حلال و امرار معاش در کمال آرامش برسد.

احمدی  در پایان گفت : بدون شک برنامه "نگی که نگفتی" را با همان ریتم سابق در یک بسته مفرح به مخاطبان تقدیم می‌کنیم و تمام تلاش ما این است که در گزارش‌ها و پلی بک‌های برنامه مشارکت بیشتری از مخاطبان را داشته باشیم.