سرویس سینمایی هنرآنلاین: حبیب اسماعیلی تهیه کننده این روزها در حال تدارک اکران فیلم "خرگیوش " به کارگردانی مانی باغبانی است.

او در گفت‌وگو با خبرنگار هنرآنلاین درباره اکران نوروزی این فیلم گفت: ما تقاضای اکران نوروزی به شورای نمایش دادیم و در حال حاضر هم با پردیس سینمایی زندگی قرارداد اکران بستیم. همه چیز برای اکران نوروزی این فیلم آماده است و هر زمان که بگویند ما این آمادگی را داریم.

اسماعیلی همچنین درباره سایر فعالیت‌های خود بیان کرد: دو فیلم "یادم تو را فراموش" به کارگردانی علی عطشانی و همچنین فیلم "دزد و پری 2" به کارگردانی حسین قناعت جزو اولویت‌های ما برای اکران در سال آینده است، چرا که این فیلم‌ها شرایط اکران خوبی در نیمه دوم سال 96 پیدا نکردند و تصمیم داریم در سال 97 آن‌ها را روانه اکران کنیم.

خرگیوش

وی ادامه داد: در حال حاضر مشغول خوانش چند فیلمنامه هستم اما هنوز برای سال 97 برنامه جدیدی نداریم.

"خرگیوش " اولین ساخته بلند سینمایی مانی باغبانی کمدی متفاوتی از این کارگردان جوان سینما است که در آن جواد عزتی، بابک حمیدیان، سیامک انصاری، مینا ساداتی، پانته آ سیروس، همایون ارشادی، امید روحانی، ملیکا شریفی نیا، مانیا علیجانی به ایفای نقش می‌پردازند. در خلاصه داستان فیلم آمده است: هیچ شبى مثه امشب نیس…