سرویس استان‌های هنرآنلاین: سریال "خانه مادری" به کارگردانی امین امانی و تهیه کنندگی امین و علی امانی  این روزها در استان کرمان در حال تولید است.

"خانه مادری" سریالی است در 26 قسمت 40 دقیقه‌ای که به سفارش شبکه استانی کرمان و با همکاری شبکه امید در گروه کودک و نوجوان برای پخش در ایام نوروز در حال آماده سازی است و قرار است علاوه بر این شبکه از شبکه استانی کرمان نیز پخش شود.

داستان این مجموعه درباره‌ مادری است به نام آذربانو (زهرا سعیدی) که بعد از شهادت فرزندش در ١٦ سالگی از کرمان به تهران سفر کرده و پس از فوت همسرش مجدد به کرمان و خانه مادری‌شان بازمی‌گردد. در خانه مادری شخصی به نام عمو کریم (مهدی صباغی) به همراه خانواده‌اش سال‌هاست به عنوان سرایدار زندگی می‌کنند که با ورود آذربانو اتفاق‌هایی رقم می‌خورد. مهمترین آن تصمیم گرفتن آذربانو بعد از خواب فرزند شهیدش بابت سرپرستی چندین کودک کار در خانه مادری است.

زهرا سعیدی، مهدی صباغی، بهراد خرازی، شهروز ابراهیمی، ساناز سماواتی، سارا احمدیان، یدالله شادمانی، حمید غیاث، حمید دلسوزی، حسن همتی، زهرا مرادی، عباس سلطانی، سهیل مینایی، مینا اخوان، محمود رضایی مهر و ... بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

سایر عوامل تولید این سریال عبارتند از: کارگردان: امین امانی تهیه کننده: امین امانی، علی امانی، نویسنده: محمد نداف، مدیر تصویربرداری: مجید طرقی، تصویربردار: هادی درزی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: علی آشتیانی، طراح گریم: هانی گلشاهی، طراح صحنه و لباس امین امانی، صدابردار: مجید حسینی نسب، مدیر تولید: حسین امانی، جانشین تولید، محمود رضایی، تدوین و صداگذاری حامد بردبار، مدیر روابط عمومی : سیدنقی حسینی ناظر کیفی محمودرضا منتظری هستند.