به گزارش هنرآنلاین، حسین قناعت کارگردان فیلم سینمایی "قهرمانان کوچک" دراین باره گفت: اولین کاری که در سال آینده آغاز خواهم کرد، ساخت فیلم "قهرمانان کوچک2" است. فیلمنامه این فیلم نوشته شده و آماده ساخت است و بهار 97 این فیلم را کلید می‌زنیم.

کارگردان فیلم "من و نگین دات کام" قصه فیلم "قهرمانان کوچک 2" ادامه داد: داستان قسمت دوم "قهرمانان کوچک" حتی از قسمت نخست هم جذاب‌تر و  بهتر است. فکر می‌کنم این قصه قابلیت جذب مخاطب کودک، نوجوان و خانواده‌ها را دارد و مثل بخش اول در گیشه موفق شود.

قناعت درباره موضوع فیلم تازه‌اش گفت: مضمون فیلم باز هم درباره حمایت از تولید ملی است، اما فضای فیلم به مراتب اکشن‌تر و ریتم آن  تندتر خواهد بود. قصه فیلم "قهرمانان کوچک 2" ادامه قصه قسمت نخست نیست، اما ارتباط مضمونی با این فیلم دارد و دقیقا در همان حال و هوا و فضا روایت خواهد شد. 

این کارگردان درباره تغییر بازیگران "قهرمانان کوچک 2" گفت: بازیگران کودک فیلم بازیگرانی هستند که در قسمت نخست حضور داشتند، اما بازیگران بزرگسال دیگری به فیلم اضافه خواهند شد، کاراکترهای بزرگسال این فیلم به اقتضای قصه و فضا، تغییر کرده‌اند.

فیلم سینمایی "قهرمانان کوچک" که موسسه بهمن سبز پخش آن را بر عهده داشت، مدتی پیش اکران عمومی شد و بیش از دو میلیارد تومان فروش کرد.