به گزارش هنرآنلاین، انتخاب بازیگران سریال "خانواده دکتر ماهان" به کارگردانی راما قویدل و تهیه‌کنندگی بهروز خوش‌رزم ادامه دارد و تاکنون حضور امین زندگانی و حدیث فولادوند در این اثر تلویزیونی قطعی است. همچنین در روزهای آتی دیگر بازیگران این سریال نیز نهایی و معرفی خواهند شد.

تصویربرداری سریال "خانواده دکتر ماهان" پس از نهایی شدن لیست بازیگران آغاز می‌شود.

این سریال داستانی است در ستایش زندگی و خوشبختی خانوادگی؛ داستانی که مخاطبش را به ساده زیستی داوطلبانه دعوت می‌کند. این مجموعه روایتگر نگاهی تازه و الهام بخش در جهت تشویق جسارت تغییر و شکستن عادت‌هایی است که انسان امروز را تنهاتر ازهمیشه، خسته و ملول کرده است. از منظر دکتر ماهان زندگی یک راه نرفته و ناشناخته است از همین رو امیر عطش و التهابی دارد تا همسر و فرزندان نوجوانش را با خود در ماجراجویی  شنیدن نوای اسرارآمیز طبیعت و پاسداری از زیست بوم همراه کند.

این مجموعه تلویزیونی به سفارش سیمافیلم ساخته می‌شود.

قویدل ساخت مجموعه‌هایی همچون "دیوار شیشه‌ای"، "شب میگذرد"، "دولت مخفی"، "رویای گنجشک‌ها" و "روح اله" را در کارنامه خود دارد. همچنین وی فیلم‌های تلویزیونی همچون "در همین نزدیکی"، "سکوت خدا"،"راه نجات" را کارگردانی کرده است. قویدل فیلم "چاقی" را در نوبت اکران دارد.

بهروز خوش‌رزم تهیه کننده این اثر تلویزیونی آثاری همچون "روزی روزگاری" را در کارنامه هنری خود دارد.

عوامل سریال "خانواده دکتر ماهان" عبارتند از تهیه کننده: بهروز خوش رزم، کارگردان:  راما قویدل، مدیر تولید: علی شیرمحمدی، نویسنده: نسیم خُراشادی زاده، مدیر تصویربرداری: آرش خلاق دوست، مدیر صدابرداری: مرتضی اصلانزاده، طراح صحنه و لباس:  سهیلا نعمتی، طراح گریم: عبدالله اسکندری برنامه ریز:  سامرند معروفی،دستیار اول کارگردان: امین وجگانی ، عکاس: مهران بی پروا، روابط عمومی: مرتضی رنجبران