به گزارش هنرآنلاین، بهروز مفید تهیه کننده "محکومین" درباره روند تولید این سریال گفت: دو کارگردان همزمان در حال تولید اپیزودهای مختلف هستند و کار با جدیت در حال انجام است و به امید خدا درصورتی که مشکلی بر سر راه تولید ایجاد نشود، تصویربرداری را تا 15 دی به اتمام می‌رسانیم.

وی ادامه داد: هم اکنون یک تیم در لوکیشن خیابان ستاری شمال در حال تولید اپیزود "رفتگر" به کارگردانی حسن قناعت و گروه دیگر در منطقه پامنار تهران در حال فیلمبرداری اپیزود "موسی" به کارگردانی سید جمال سید حاتمی هستند.

او با اشاره به پیشرفت 60 درصدی پروژه، از پایان تصویربرداری 18 اپیزود مجموعه "محکومین" خبر داد و یاد آور شد: تدوین همزمان در حال انجام است و تاکنون 10 قسمت به راف کات و 4 قسمت هم به موسیقی رسیده است.

 مفید همچنین گفت: از  روز سه شنبه(25 مهر) لاله اسکندری بعنوان بازیگر جدید سریال، در اپیزود "رمز گل نرگس"، همراه با پژمان بازغی، مقابل دوربین خواهد رفت.

موضوع سریال اپیزودیک "محکومین"، مجازات جایگزین است و در آن تلاش شده تا در قبال جرم و تخلفات غیرعمد، به جای مجازات زندان، در فضایی دیگر محکومیت مجرم سپری شود. 

مجموعه تلویزیونی "محکومین" به تهیه کنندگی بهروز مفید، کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در 30 قسمت 45 دقیقه‌ای در دست تولید است.