به گزارش هنرآنلاین، جشنواره بین‌المللی canada kids film festival از ٢١ تا ٢٤ سپتامبر ٢٠١٧ (٣٠ شهریور تا ٢ مهر ماه)درشهر تورنتو کانادا برگزار می‌شود و فیلم سینمایی "شکلاتی"در اولین حضور بین المللی خود در  بخش اصلی این رویداد با فیلم‌هایی از سراسر دنیا به رقابت می‌پردازد.

همچنین این فیلم از آذر ماه در گروه سینمایی زندگی  اکران عمومی می‌شود.

"شکلاتی" در سی و امین جشنواره بین المللی کودک و نوجوان اصفهانی که تیرماه برگزار شد به نمایش در آمد و در بخش‌های بهترین کارگردانی، بهترین فیلم، بهترین بازیگر کودک نامزد دریافت جایزه شد و شبنم مقدمی توانست دیپلم افتخار بهترین بازیگر را از این دوره جشنواره دریافت کند. همچنین "شکلاتی" در این رویداد مورد توجه مخاطبین قرار گرفت و نمایشهای آن با چندین سانس فوق العاده روبرو شد.

"شکلاتی" یک اثر متفاوت در ژانر کودک و نوجوان به شمار می رود که نگاه تازه‌ای به دنیای کودکان دارد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: همه چیز از یک جعبه شکلات شروع شد. یعنی من بچه بودم ...بچه هم که باشیم بازم شکلات عاشقانه ترین مزه دنیاست اما...

در این فیلم شبنم مقدمی، ناصر ھاشمی ،محمدرضا ھدایتی، ارژنگ امیرفضلی، علی مسعوی، فرزین محدث، پریسا رضایی، جواد جوینده، با ھنرمندی شھره لرستانی و داریوش اسد زاده، بازیگران کودک :محمدرضا شیرخانلو، آیلی احمدی، محمد حسین بلوکات، سامان میرحسینی، شھاب شیر مردی و ھمراز اکبری به ایفای نقش می‌پردازند.