به گزارش هنرآنلاین، درحالی که در چند هفته گذشته، تنها به دلیل انتشار قطعه جدید سینا سرلک در این سریال شایعه شده بود که چاوشی از این گروه جدا شده است، همزمان با عرضه قسمت یازدهم این سریال قطعه جدید محسن چاوشی با عنوان "کاش ندیده بودمت" با شعر حسین صفا برای قسمت یازدهم از فصل دوم رونمایی شد.

 قسمت جدید سریال شهرزاد از امروز دوشنبه 13 شهریور عرضه شد و مخاطبان می‌توانند لوح فشرده آن را از فروشگاه معتبر تهیه کرده و یا از طریق سایت اشتراک در سایت www.lotusplay.ir آن را به صورت قانونی تماشا و یا دانلود کنند.

همچنین علاقمندان خارج از کشور با عضویت در سایت رسمی سریال به آدرس www.shahrzadseries.com می‌توانند قسمت های جدید را مشاهده و به صورت قانونی تهیه کنند.

ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، مصطفی زمانی، پریناز ایزدیار، مهدی سلطانی سروستانی، پرویز فلاحی‌پور، گلاره عباسی، پانته‌آ پناهی‌ها، سهیلا رضوی، فریبا متخصص، هومن برق‌نورد، امیرحسین فتحی، رامین ناصرنصیر، نسیم ادبی، ناهید مسلمی، پاشا جمالی، نهال دشتی، معصومه بیگی، سام نوری، باحضور آتنه فقیه نصیری با هنرمندی رویا نونهالی، امیر جعفری و رضا کیانیان از جمله بازیگران سریال هستند.