به گزارش هنرآنلاین، هم‌زمان با نزدیک شدن به زمان برگزاری دومین جشنواره فیلم سلامت، علاقه‌مندانی که برای حضور در این جشنواره اقدام به ثبت‌نام کرده بودند، می‌توانند با حضور در پردیس سینمایی چارسو کارت‌های خود را دریافت کنند.

علاقه‌مندانی به حضور در دومین جشنواره فیلم سلامت که تا پایان روز 29 مرداد از طریق ربات ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند کارت‌های خود را دریافت کنند.

ثبت‌نام کنندگان روز سه‌شنبه 31 مردادماه از ساعت 14 تا 20 با مراجعه به طبقه ششم پردیس سینمایی چارسو می‌توانند کارت خود را دریافت کنند.

افرادی که تا روز برگزاری جشنواره نیز موفق به ثبت‌نام در ربات نشدند طی روزهای برگزاری جشنواره می‌توانند با ثبت‌نام در ربات مخصوص جشنواره سلامت به تماشای فیلم‌های جشنواره بنشینند.

بولتن ویدئویی "نما سلامت" توزیع می‌شود

همچنین برای اولین بار در جشنواره فیلم سلامت علاقه‌مندان می‌توانند از طریق بولتن ویدئویی در جریان اتفاقات جشنواره قرار گیرند.

به‌منظور اطلاع‌رسانی اتفاقات جشنواره بولتن ویدئویی بنام "نما سلامت" هم‌زمان با ایام برگزاری جشنواره توزیع می‌شود.

علاقه‌مندان از طریق این برنامه می‌توانند در جریان آخرین اطلاعات جشنواره قرار گیرند.

محتویات بولتن ویدئویی "نما سلامت" شامل برنامه‌های کارگاه‌ها، نشست‌های تخصصی، استقبال مردم از نمایش فیلم‌ها و. است.

جشنواره فیلم سلامت به بهترین پیام سلامت جایزه می‌دهد

دومین جشنواره فیلم سلامت به شرکت‌کنندگان در این رویداد فرهنگی هنری جایزه می‌دهد.

مخاطبان حاضر در جشنواره فیلم سلامت در صورت تمایل می‌توانند با مراجعه به غرفه سلامت، پیام سلامتی ارائه کنند و در پایان هرروز به بهترین پیام‌ها جایزه داده خواهد شد.

علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه باید هم‌زمان با ایام برگزاری جشنواره به پردیس چارسو مراجعه کنند.

در غرفه سلامت هرروز به 5 نفر از شرکت‌کننده‌ها جوایزی تعلق می‌گیرد.

برگزاری چهار نشست‌ تخصصی در جشنواره فیلم سلامت

نشست‌های تخصصی جشنواره فیلم سلامت با حضور تهمینه میلانی، مجید برزگر، ابراهیم ایرج زاد و پوران درخشنده در روزهای برگزاری جشنواره با محوریت بررسی آثار حاضر این کارگردانان سینما در جشنواره سلامت برپا خواهد شد.

روز چهارشنبه اول شهریورماه و هم‌زمان با اولین روز برگزاری جشنواره نشست تخصصی "خشونت خانگی" با بررسی فیلم "ملی و راه‌های نرفته" با حضور تهمینه میلانی کارگردان این اثر سینمایی و کارشناسان حوزه سلامت برگزار می‌شود.

روز پنجشنبه 2 شهریورماه نشست "آلزایمر و تنهایی در سالمندی" به بهانه نمایش فیلم "یک شهروند کاملاً معمولی" در جشنواره سلامت با حضور مجید برزگر و در کنار کارشناسان حوزه سلامت برپا می‌شود.

ابراهیم ایرج زاد کارگردان فیلم تابستان داغ به بهانه نمایش این اثر سینمایی در جشنواره فیلم سلامت مهمان سومین نشست تخصصی جشنواره با عنوان "فرزند آوری و فرزند پروری" خواهد بود و این نشست هم‌اندیشی در کنار کارشناسان سلامت جمعه 3 شهریور برگزار خواهد شد.

پوران درخشنده نیز مهمان آخرین نشست تخصصی جشنواره سلامت در روز شنبه 4 شهریورماه با موضوع "طلاق عاطفی" است. این نشست به بهانه حضور فیلم زیر سقف دودی در دومین جشنواره فیلم سلامت با حضور کارشناسان حوزه سلامت برپا می‌شود.

محل برگزاری تمامی این نشست‌های تخصصی در سالن شماره 4 پردیس چارسو از ساعت 17 تا 20 است.

دومین جشنواره فیلم سلامت یکم تا پنجم شهریور در پردیس سینمایی چارسو برگزار می‌شود.