به گزارش هنرآنلاین، مجموعه تلویزیونی "لبه تاریکی" که تولید سال 1384 گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما است، توسط حسین پیرهادی و علی اکبر شاهمرادی تهیه شده است.

سعید سلطانی، "لبه تاریکی" را کارگردانی کرده و براساس فیلمنامه‌ای که شعله شریعتی به نگارش درآورده است؛ این مجموعه قصه مردی است که پس از از دست دادن همسرش به اعتیاد روی می‌آورد، او در این میان با یکی از دوستان قدیمی‌اش که از طریق فروش مواد مخدر زندگی‌اش را می‌گذراند روبه رو می‌شود و…

 دانیال حکیمی و پژمان بازغی در کنار بازیگرانی نظیر محمدعلی  کشاورز، رؤیا تیموریان، یکتا ناصر، مینا جعفرزاده، رضا خندان، آزیتا لاچینی، فرهاد بشارتی، امیر آتشانی، علیرضا جعفری، آرام جعفری، شقایق ناظری و… به نقش آفرینی در این سریال پرداخته‌اند.

 سلطانی که تاکنون با مجموعه‌هایی "پس از باران"،"جوانی"، "شکرانه"، "سال‌های برف و بنفشه"، "خانه‌ای در تاریکی" و "رسم عاشقی" و ... شناخته شده است، سریال پر طرفدار "ستایش" را نیز در کارنامه خود دارد که پخش آن از آی‌فیلم عربی با استقبال مخاطبان این شبکه در کشورهای عرب زبان رو به رو شد.

 این سریال قرار است در 20 قسمت 50 دقیقه‌ای و هر روز ساعت 18 از شبکه آی‌فیلم پخش ‌شود. ساعت‌های 2 بامداد و 10 صبح روز بعد نیز تکرار هر قسمت به روی آنتن خواهد رفت.