سرویس سینمایی هنرآنلاین: چهارشنبه 17 خرداد تعدادی از هنرمندان در ضیافت افطار حجت‌الاسلام حسن روحانی شرکت کردند. در این میان انتشار یک عکس جنجالی از لحظه صحبت محمدرضا گلزار بازیگر سینما و رئیس‌جمهور حاشیه‌ساز شد.

گلزار روز سه‌شنبه حدود دو هفته بعد از این دیدار در صفحه خود در اینستاگرام درمورد عکس جنجالی توضیح داد و نوشت:

"در مورد عکس با آقاى روحانى و برداشت‌ها و تفصیلاتش، واقعیتش اینه که کمال بى‌انصافى در مورد من صورت گرفت، چه از عمل پخشِ اون عکس توسط اون عکاس محترم که ده‌ها فرم عکس مناسب‌تر براى عرضه داشت، چه اون همه هجمه و نظرهاى مرتبط به اون عکس توسط مخاطبین.

اول، به اشتباه دستى که بالا بود و رنگ پیراهنى متفاوت با من داشتو انگشترى به دست داشتو متعلق به من دونستن که با کمى دقت فقط کمى دقت متوجه شدن که اون دستِ من نیست و دستِ شخص کناریه. بعد گفتن حالا چى پس؟! بى حرف که نمى‌شه، آهان، این یکى دستِ گلزار چرا تو جیبشه ؟؟؟؟ زاویه‌ سرش چرا اینجوره ؟؟؟؟؟ غافل از این که بى تردید، احتمالاً اون حالت براى ثانیه‌ای بیش نبوده.

محمدرضا گلزار1

واقعاً متأسفم. ادب و احترام بارزترین خصیصه‌ شخصیتى منه که نه تنها تمام کسانى که منو از نزدیک می‌شناسند که کسانى که کوچکترین آشنایى با من دارند نیز به اون معترفند. این موضوع هیچ ربطى به محمدرضاى گلزار معروف نداره. این موضوع ریشه در مبادى آداب بودن خانوادگى من داره. این ریشه در تربیتى داره که ادب رو در تمامى مراحل زندگى من اصل کرده نه فرع. بعدشم من توى تمام این سال هاى شهرت از این معاشرت‌ها و دیدارها که کم نداشتم. یعنى این دوستان یک لحظه فکر نمی‌کنند که محمدرضا گلزار آدابِ این گونه مراسم رو پس از این همه سال از اونا بهتر مى دونه؟؟؟!!!! این دوستان واقعاً فکر مى کنن مؤدب‌تر از منن ؟؟؟!!! اینا که رفتار و ادبیاتشون با ماها چنینه با مردم و اطرافیانشون چطور تا مى کنن؟؟؟!!!! واقعاً متأسفم.

متأسفانه اوضاع خراب‌تر از این حرفاست. به این دوستان نکته‌ای رو یادآورى می‌کنم که اعتقادمه. اگه دنبال راه درستى براى رسیدن به موفقیت در هر کدوم از مراحل زندگیشون هستن، فقط کافیه در این طور رفتار، اظهارِ نظر و قضاوت‌هاشون در مورد دیگران تجدید نظرِ جدى بکنن. ریشه‌ همه‌ ناکامی‌ها اینگونه بدخواهى هاست و بس. همین."