به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی سریال، «زخم کاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان که در تهران در حال تصویربرداری است.  این سریال نخستین تجربه سریال سازی مهدویان در شبکه نمایش خانگی است که تولید آن با سرمایه گذاری فیلیمو آغاز شده است. «زخم کاری» یک نوآر ملتهب است که داستانی پرتنش دارد و تاکنون تمام بازیگران آن جلوی دوربین رفته‌اند.

جواد عزتی، رعنا آزادی‌ور، هانیه توسلی، سعید چنگیزیان، الهه حصاری، عباس جمشیدی‌فر، مهدی زمین‌پرداز، امیرحسین هاشمی، کاظم هژیرآزاد، منوچهر علیپور، مه‌لقا باقری، مائده طهماسبی، سیاوش طهمورث با معرفی مرتضی امینی‌تبار و  سارا حاتمی در این مجموعه به ایفای نقش می‌پردازند. همچنین نیوشا علی‌پور و مه‌یاس پازوکی بازیگران خردسال این سریال نمایش خانگی هستند.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: «من عاشق زمستونای اینجام. قشنگ نیست؟- قشنگه ولی سختی داره. پنج هزار کیلومتر پرواز می‌کنن فقط برای این که زنده بمونن. اولش خیلی ترسناکه ولی تهش خونه‌شونو پیدا می‌کنن.- اگه به تهش برسن.- بلد باشن می‌رسن.» «زخم کاری» به تهیه‌کنندگی محمدرضا تختکشیان از محصولات پلتفرم فیلیمو است که امسال پخش می‌شود.