به گزارش هنرآنلاین، اینستالیشن "تن 2" واکنشی است به محیط پیرامون. این بار در محیط گالری که مکانی برای نمایش و دیدن است، خودنگاره یا سلف پرتره‌هایی عرضه می‌شود و این امکان وجود دارد که مخاطب نیز سلف پرتره خویش را بسازد و از دریچه‌ای دیگر به خود دگرگون شده خویش نگاه کند. فضای گالری محیطی برای دیدن و بازدیدنِ این سلف پرتره‌هاست که بر روی هم نمایانده می‌شوند. جعبه‌ها و قاب‌هایی که پروژکتور و پرده‌ی نمایشِ گوشیِ همراه خواهند بود!

در استیتمنت نمایشگاه آمده است:" تن من (هر کدام از ما) لا به لای لایه‌های زمان و مکان حرکت می‌کند. مسیری پر پیچ و خم که در هر نقطه‌ی آن خیل اطلاعات و داده‌های محیطی (تصاویر، صداها، طعم‌ها، بوها، بافت‌ها)" من " را احاطه می‌کنند و با نیازهای پیچیده تن من در هم می‌آمیزند. آمیزش تن و زمان و مکان، باعث شکل گیری خاطره و حافظه می‌شود."۳دا" در مکانی که اکنون به نامِ گالری "اکنون" می‌شناسیم به حافظه‌ی کوتاه مدتِ این فضای ترکیبی می‌پردازد. ابتدا به عنوانِ موجودی شبانه بر لایه‌ی زیرینِ دیوارهای خالی گالری نقش بسته و سپس بر رویِ آن، از حضورِ دیگری، لایه‌هایِ بعدیِ حافظه‌ی فضا را رسم می‌کند.

مارکز در ابتدایِ کتاب "زنده‌ام که روایت کنم" می‌گوید: " زندگی آنچه که زیسته‌ایم نیست، بلکه سراسر چیزی است که به خاطر می‌آوریم تا بازگو کنیم".

به گمانِ "۳دا" چیزی که قدرتِ ثبت و بازگویی دارد، بخشِ کودکانه‌ی زیستن است که از بازی‌ها، کنجکاوی‌ها، شگفتی‌ها و رهایی‌ها شکل می‌گیرد."

نمایشگاه، اجرا و اینستالیشن "تن 2"کاری از گروه هنری "3 دا" از 21 تا 25 آبان ماه از ساعت 16الی 20 در گالری اکنون واقع در اصفهان، خیابان خاقانی، کوچه افشین 14، بن بست حریر، شماره 9 به اجرا در می‌آید.

علی میرزایی، هاوری دانش، حوری نعیمی، سهیلا ذبحی و افسانه شفیعی طراحی و اجرای این برنامه را به عهده دارند.  

گروه هنری "3دا" فعالیت خود را از خرداد 1395 در اصفهان با تعامل با شهر و هنرمندانش شروع کرده و بخشی از این فعالیت را در کانالی به نام Team3da مستند کرده است.