به گزارش هنرآنلاین، "هنرمند غایب"، عنوان این نمایشگاه است که در قالب هفتاد اثر پنجاه سال فعالیت هنری این نقاش را مرور می‌کند.

آریا شکوهی مدیر گالری آریا در این باره گفت: در چهارمین نمایشگاه که در گالری آریا و با کمک موسسه ماه مهر برگزار می‌شود آثار گارنیک درهاکوپیان به نمایش گذاشته می‌شود.

او افزود : درهاکوپیان یکی از نقاشان قدیمی ایران است که پیش از این با تالار قندریز همکاری می‌کرد . این همکاری حتی به زمانی می‌رسد که این تالار با عنوان تالار ایران شناخته می‌شد.

مدیر گالری آریا گفت: این هنرمند نزدیک به 38 سال است که آثارش را به نمایش نگذاشته است و تنها در خانه مشغول خلق اثر است. ما در این نمایشگاه می‌خواهیم یک بازخوانی انجام دهیم و از همین منظر از میان دوره‌های مختلف کاری این هنرمند، بهترین‌ها را انتخاب کرده‌ایم. ما تا به حال نزدیک به هفتاد اثر از 50 سال فعالیت هنری این هنرمند را گزینش کردیم که امکان دارد که تعداد این‌ها در هر دو گالری آریا و ماه مهر افزایش پیدا کند.

نمایش آثار گارنیک درهاکوپیان  از عصر 21 آبان ماه به طور همزمان در دو گالری آریا و ماه مهر افتتاح می‌شود و تا 19 آذر ماه در محل این دو گالری دایر خواهد بود.