به گزارش هنرآنلاین، محسن کیانی در بیشتر آثار خود به فرهنگ و سنت ایرانی توجه داشته و آثار این مجموعه نیز در ادامه همین رویکرد به معضلات انسان معاصر و احساس خاموش انسان مدرن پرداخته است. مجموعه «حس‌های خاموش» با ۲۳ اثر از این هنرمند و با تکنیک رنگ روغن خلق شده و آثاری بی‌بدیل را پیش روی مخاطب گذاشته است.

محسن کیانی سال ۱۳۴۹ در شیراز متولد شد. او پس از اخذ کارشناسی و کارشناسی ارشد نقاشی، مقطع دکتری و فوق دکتری معماری خود را در دانشگاه بیرمنگهام انگلستان پشت سر گذاشت. کیانی تاکنون حضور در بیش از ۸۰ نمایشگاه بین‌المللی در کشور‌هایی مانند ایران، انگلستان، آلمان، ژاپن، ترکیه، پاکستان، بلژیک، امارات متحده عربی و... را در کارنامه هنری خود به ثبت رسانده است. موزه و گالری بیرمنگهام، موزه هنر شهر کاوینتری، موزه هنر شهر هادرزفیلد، موزه هنر شهر ونزبری، موزه هنر شهر بیودلی، موزه هنر‌های معاصر اصفهان همراه با چندین گالری خصوصی دیگر در کشور‌های مختلف و ۱۰ موزه و گالری معتبر از جمله موزه هنر مدرن شهر لندن، منچستر، بوزار بروکسل و موزه هنر‌های معاصر تهران آثار این هنرمند را به نمایش گذاشته‌اند. کیانی سابقه تدریس در دانشگاه شهر بیرمنگهام، دانشگاه کاوینتری، دانشگاه زاهدان، شیراز و همچنین دانشگاه هنر اصفهان را در کارنامه خود دارد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از مجموعه آثار نقاشی محسن کیانی روز جمعه ۱۴ مرداد از ساعت ۱۶ تا ۲۰ به گالری آرتیبیشن و در ادامه تا یکشنبه ۲۳ مرداد به سایت http://arthibition.net/fa/gallery/exhibitions/ مراجعه کنند. گالری آرتیبیشن در خیابان شریعتی، پایین‌تر از حسینیه ارشاد، نرسیده به بزرگراه همت، گل‌نبی (غرب)، میدان احمدی روشن (کتابی)، خیابان ساسانی‌پور، خیابان دریا (قندی)، شماره‌ ۶ قرار دارد.