به گزارش هنرآنلاین، پروژهٔ فراخوان خوش‌نگاران به کوشش محمد بزرگی که در مرداد ۱۴۰۰ آغاز شد، عصر جمعه ۷ مرداد ۱۴۰۱ در گالری مژده آثار ۱۳ هنرمند منتخب را به تماشا می‌گذارد.

بزرگی، خوشنویس و هنرمند نقاشیخط برای شناسایی و پشتیبانی از استعداد‌هایی که فرصت ظهور در عرصه خوشنویسی را نیافته‌اند، فراخوان «خوش‌نگاران مستعد» را منتشر و از علاقه‌مندان به این حوزه دعوت به حضور کرد؛ در این فراخوان جوایزی برای برگزیدگان دو بخش «نقاشیخط» و «نوآوری در خط» در نظر گرفته شد و اکنون پس از یک سال، منتخبین این فراخوان پس از گذر مراحل داوری معرفی می‌شوند.

هنرمندان برگزیده به ترتیب حروف الفبا عبارتند از آرین اعتمادی، حمیدرضا اکبری، پریسا انوار، طیبه الحسینی، سلمان تقی‌زاده، دینا تهرانی، احمد خداداد، مینو خزائی، سعید خویه، کیانوش شفیعی، ر‌ها عبداللهی، محمدرضا کاشانی و محمدرضا یاری.

در کنار منتخبین، آثار هنرمندان مدعو مهرداد اصفهانیان، عارف امرالله‌زاده، مهراد رضوانی و محمود وطن‌خواه و نیز آثاری از محمد بزرگی، کوروش قاضی‌مراد و وحید آرنگ به تماشا درمی‌آید.

خوش‌نگاران منتخب جایزه محمد بزرگی تا ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ در گالری مژده در سعادت‌آباد، علامه شمالی، خیابان هجدهم شرقی، پلاک ۲۷ به تماشا خواهد بود.