به گزارش هنرآنلاین، نمایش نقاشی‌های سینا ایران‌نژاد در بوم، پارچه و پوشاک و اجرای موسیقی مرتضی خوشقلب و اهورا از جمله برنامه‌هایی است که در طی برگزاری این رویداد در مواجهه با مخاطبان قرار می‌گیرد.

ایران‌نژاد پیش از این نیز در گالری‌های داخل و خارج از ایران همچون گالری هنرِ امروز در سال ۱۳۹۴ و گالری مجموعه‌ کاخ سعدآباد در سال ۱۳۹۶ و گالری‌هایی در نیویورک و آلمان در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۹ و ۲۰۲۱ نمایشگاه‌هایی برگزار کرده است.

وی در آثار خود از رنگ‌هایِ نامرئی استفاده می‌کند؛ به‌گونه‌ای که وقتی نورِ بلک‌لایت به این رنگ‌ها تابیده می‌شود، طرحی تازه را پدیدار کنند. به همین دلیل نقاشی‌هایِ او به‌عنوانِ مینیاتورِ نوین شناخته می‌شوند.

این هنرمند در بیانیه‌ این نمایشگاه که به همت مجموعه فرهنگان فرشته برگزار می‌شود، نوشته است: «آغازِ حیات در پایانِ آن است. اگر مرگ و نیرویِ آن نباشد، حیات نمی‌تواند ایجاد شود. مرگ خود علت است و زندگانی و نشانه‌هایِ آن همه معلولِ مرگ. نخست مرگ بود و سپس حیات آمد. و مرگ که مادرِ حیات است، نکوهیده و هول‌ناک نمی‌تواند باشد و چیزی که ذوقِ پروراندنِ جان را در خود دارد نمی‌تواند پایان شود. »

رویدادِ «باهم در خیالِ سینا ایران‌نژاد» از جمعه ۳۱ تیرماه آغاز می‌شود و تا سه‌شنبه ۴ مردادماه در گالریِ مجموعه‌یِ فرهنگانِ فرشته میزبان مخاطبان است. علاقمندان می‌توانند برای شرکت در این برنامه به آدرس تهران، خیابانِ فیاضی (شرق‌به‌غرب)، بعد از چناران، پلاکِ ۵۰ مجموعه فرهنگان فرشته مراجعه کنند. ورود برای همه علاقمندان آزاد و رایگان است.