به گزارش هنرآنلاین، این نمایشگاه حاصل تلاش جمعی از هنرمندان معاصر ایران است که با رویکرد تصویرسازی گردآوری و انتخاب شده است، در این نمایشگاه سعی در نمایش و بررسی تکنیک‌های مختلف تصویر‌سازی بوده که کنکاشی در رسیدن به ساختار تصویری و بیان دغدغه‌های درونی هنرمندان تصویرگر بوده است.

امروز تصویر محیط زندگی انسان را احاطه کرده و در فعالیت‌های اجتماعی او نقش اساسی را بر عهده دارد. در این میان تصویرگران این نمایشگاه سعی نموده‌اند با خلاقیت و نوآوری و بهره‌گیری از شیوه‌های نوین اجرایی و از حیث تکنیک نیز غنی باشند. رسیدن به جامعه‌ای سالم و بی‌آلایش که در آن فرم‌ها و رنگ‌ها بیان‌کننده آلام جامعه می‌باشد و همچنین خطوط برای بیان احساسات پاک و ایجاد روابط عمیق بین تک تک افراد جامعه است.

شیما ادیب‌زاده، سعید امکانی، رویا بیژنی، ماهنی تذهیبی، مژگان حاجی محمدی، محمد مهدی حیدری، مصطفی خزایی، مارال دهقانی، مهشید راقمی، ایلگار رحیمی، مهرنوش ستوده، محمد علی سعیدی، سید حسام الدین طباطبایی، کمال طباطبایی، عاطفه فتوحی، آسیه گونه‌زاده، سحر للهی، زهرا مداح، ‌امیر مفتون، اکبر نیکان پور و مرتضی یزدانی هنرمندان شرکت‌کننده در این نمایشگاه هستند.

آیین گشایش نمایشگاه روز جمعه ۲۴ تیرماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۶ تا ۱۹ با حضور هنرمندان و دوستداران هنر در نگارخانه لاله برگزار می‌شود و نمایشگاه تا ۲ مرداد ماه ۱۴۰۱از ساعت ۹ تا ۱۸ و پنجشنبه‌ها ساعت ۹ تا ۱۳ جز روز‌های تعطیل دایر خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید و خرید آثار به نگارخانه لاله در خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی بوستان لاله، روبه‌روی پارکینگ طبقاتی لاله مراجعه کنند.