به گزارش هنرآنلاین، «هجوم ۲» عنوان این مجموعه است که در آن طراحی، نقاشی و حجم‌هایی با موضوع گسترش کویر و تسخیر حیات توسط خشکی ارائه می‌شود. مجموعه‌ای از تابلو‌های رنگی و حجم نقاشی هائی که هجوم کویر به طبیعت و زندگی بشری و درختانی که به خشکی دچار می‌شوند را بازتاب می‌دهند.

فرامرزی هجوم ۱ را سال۹۶ ارائه داده بود و اکنون در سال‌های کرونا‌زده و توجه دوباره انسان به طبیعت هجوم ۲ را با ۲۹ اثر به تماشا می‌گذارد. حجم‌هایی که بر رویشان نقاشی شده و برخی از سقف آویخته شده‌اند در زمره جذابیت‌های این نمایش هستند.

علی فرامرزی درسال ۱۳۲۹ در محله امام‌زاده یحیای تهران به دنیا امده است. در دوره دبیرستان برای مدتی به کلاس‌های جعفر پتگر رفت و پس از آن با نامی پتگر آشنا شد که به دوستی طولانی تبدیل شد، در سال ۱۳۵۵ موفق به اخذ جایزه در کاخ نیاوران شد و نخستین نمایش گروهی خود را برگزار کرد. پس از انقلاب در موزه هنر‌های معاصر تهران تابلوی اختناق دوسر را در ابعاد بزرگ ۶ متر در ۸ متر به صورت ورک شاپ اجرا نمود.

او در سال ۱۳۵۸ موفق به کسب بورس از آکادمی رم شد که به خاطر شروع جنگ تحمیلی نتوانست از آن استفاده کند؛ فرامرزی نخستین نمایشگاه انفرادی خود را درسال ۱۳۶۷ در موزه هنر‌های معاصر تهران برپا کرد. او همزمان کلاس‌های آموزش نقاشی خود را تأسیس نمود که تا سال ۱۳۹۹ ادامه داشت. او چندین نمایشگاه انفرادی و جمعی در ایران و آمریکا داشته و هم چنین درسال ۲۰۱۲ میلادی در دانشگاه استنفورد درباره نقاشی معاصر ایران سخنرانی ایراد کرد.

فرامرزی مقالات و نقد‌های متعددی درباره هنر ایران در رسانه‌های معتبر به چاپ رسانده است.

نمایشگاه هجوم تا ۲۱ مرداد در گالری هدایت به نشانی تهران، خیابان استاد نجات‌الهی (ویلا)، کوچه ششم، پلاک ۱۵ به تماشاست.