به گزارش هنرآنلاین، این نمایش با ۱۶ اثر جدید از بروجنی شکل گرفته است. او بیش از ۲۰۰ نمایشگاه فردی و گروهی را برپا کرده و از جمله فعالیت‌های اجرایی این هنرمند، می‌توان تابلوی دیواری سفالین ۶۴ متری در کاخ کشاورزی با موضوع منطقه البروج را یاد کرد.

بهمن بروجنی سال ۱۳۲۱ در بروجن به دنیا آمد. او مدرک کارشناسی ارشد را از دانشکده هنر‌های تزئینی دریافت کرد و مدتی به تدریس در دانشگاه هنر تهران، دانشگاه تربیت مدرس و هنر‌های دراماتیک پرداخت. او به فرانسه مهاجرت کرده و با دریافت یکی از مهم‌ترین مدرک‌های هنری از این کشور به تدریس پرداخته است. او دکتری هنری خود را از دانشگاه سوربن پاریس گرفت.

در بخشی از استیتمنت این نمایش انفرادی از آثار بهمن بروجنی نوشته شده: « بهمن بروجنی را می‌توان یکی از مدرنیست‌های ایران نامید. فارغ از نقش مهم‌اش در آموزش دانشگاهی و فضای آکادمیک در دوران انقلاب و پس از آن، جلوه‌های متعددی از رویکرد مدرنیستی را می‌توان در آثارش جستجو کرد. شاید به واسطه‌ همین دل‌بستگی بود که در ابتدای دهه‌ ۱۳۷۰ تهران را به مقصد فرانسه، خاستگاه مدرنیسم، ترک کرد و در حدود دو دهه نام‌اش در هنر ایران کم‌تر به گوش رسید، با این‌وجود یک دهه است که به هنر ایران بازگشته است. توانایی بروجنی در ساختن تصاویری است که انگار در زمانی کوتاه و با ضربه قلم‌های متعدد که از هر سمت و سو بر روی بوم فرود آمده، خلق شده‌اند».

بازدید از این نمایشگاه تا یکشنبه ۲۶ تیرماه هر روز از ساعت ۱۱ تا ۲۰ و جمعه‌ها از ۱۶ تا ۲۰ در گالری آرتیبیشن به آدرس تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از حسینیه ارشاد، خیابان کوشا، خیابان ناصری، خیابان قندی (دریا)، پلاک ۶ برای علاقه‌مندان مهیاست.