به گزارش هنرآنلاین، نمایشگاه گروهی نقاشی «دیوار» حاصل تلاش جمعی از هنرمندان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌های هنر، سوره، جهاد دانشگاهی و رسام استان البرز با رویکرد هنر معاصر و مدرن گردآوری و انتخاب شده است. در این نمایشگاه سعی در نمایش دیدگاه‌های فردی و هنر امروز بوده که کنکاشی در رسیدن به ساختار تصویری و بیان دغدغه‌های درونی هنرمندان جوان بوده است.

در این میان هنرمندان این نمایشگاه سعی نموده‌اند با مبانی فرم و رنگ و استحاله آن دریچه متفاوتی به زندگی روزمره و زیست خود داشته و همراه با زبان تصویری جهانی و نماد‌های متفاوت که در قالب تکنیک‌ها و سبک‌های مختلف هنری از فیگوراتیو تا انتزاعی تلاشی در ارتباط با مخاطب خود داشته باشند. نقطه قوت این آثار حفظ دیدگاه شخصی به دور از گرته‌برداری محض و سیری در مکاتب مختلف نقاشی است که تنوع آثار ارائه شده در این نمایشگاه بیانگر این امر می‌باشد و بیننده را با دنیای متفاوت درونی و بیان متفاوت هر هنرمند آشنا می‌کند.

هنرمندان شرکت‌کننده در این نمایشگاه محبوبه آتشکده، مریم آجورلو، حسین اسماعیلی، سارا امجدیان، مهناز ایلخانی، شهناز بورقی، مریم جعفری، مصطفی چوب تراش، انسیه زرگر، سمیه سالاری برکویی، مونا سیدنورانی، حسنیه طباطبائی، نعیمه عبدالبقایی، افرا فرحناک، شیوا قنبری، مریم کیانفر، روژین محمد پور، ریحانه موسوی، فهیمه مؤمنی، اکرم نصیری‌زاده و مریم نظری هستند.

آیین گشایش نمایشگاه روز جمعه ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ از ساعت ۱۶ تا ۱۹ با حضور هنرمندان و دوستداران هنر در نگارخانه لاله برگزار می‌شود و نمایشگاه تا ۲ تیر ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۹ تا ۱۸ و پنج شنبه‌ها ساعت ۹ تا ۱۳به جز روز‌های تعطیل دایر خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید و خرید آثار به نگارخانه لاله، واقع در خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی بوستان لاله، روبه‌روی پارکینگ طبقاتی لاله مراجعه کنند.