به گزارش هنرآنلاین، این ویژه برنامه ادای احترامی است از سوی جامعه هنری کشور به مقام والای سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت که از دوشنبه سیزدهم تا هفدهم دی ماه و به مدت پنج روز با حضور هنرمندان صاحب نام در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.

مراسم افتتاحیه این ویژه برنامه با حضور مسئولین، اهالی فرهنگ و هنر و نیز جمعی از خانواده معظم شهدا در روز دوشنبه سیزدهم دی ماه و همزمان با سالروز شهادت شهید سلیمانی از ساعت ۱۴ با کاشت نمادین درخت سرو در محوطه فضای سبز فرهنگسرای نیاوران و افتتاح نمایشگاه آثار تجسمی آغاز خواهد شد. در طول این پنج روز علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۱۰ الی ۱۸ از بخش‌های متنوع نمایشگاه شامل آثار حجمی، نقاشی، خوشنویسی، عکاسی، پوستر و... با موضوع شهید سلیمانی و شهدای مقاومت دیدن نمایند. همچنین در این مدت تعدادی از هنرمندان صاحب نام نقاش و خوشنویس بصورت کارگاهی به خلق اثر پرداخته و با علاقه‌مندان تبادل نظر خواهند کرد.

مراسم اختتامیه این ویژه برنامه نیز با اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری و تقدیر از خانواده معظم شهدا در روز جمعه هفدهم دی ماه از ساعت ۱۸ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.

این ویژه برنامه توسط فرهنگسرای نیاوران و با حمایت معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی، مؤسسه توسعه هنر‌های تجسمی معاصر، انجمن هنر‌های تجسمی روایت فتح، سازمان اقتصادی کوثر و شهرداری منطقه یک برگزار می‌شود.