به گزارش هنرآنلاین، نخستین نشست نمایشگاه مرور آثار مهدی سحابی با عنوان "بررسی نقاشی‌ها و مجسمه‌های مهدی سحابی" ساعت ۱۶ تا ۱۸: ۳۰ روز سه شنبه ۲۵ آبان ماه در کتابخانه موزه هنر‌های معاصر تهران به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود و دبیر این نشست مرضیه اطهاری نیک عزم است.

بخش نخست نشست با عنوان "منظره سرمستی و شعف در پرنده‌ها و آدمک‌های مهدی سحابی" با سخنرانی زینب گلستانی، دکترای زبان و ادبیات فرانسه و مدرس مدعو دانشگاه الزهرا ساعت ۱۶ تا ۱۶: ۳۰ برگزار می‌شود و در بخش دوم پژمان نظرزاده آبکنار، پژوهشگر حوزه تصویر با عنوان "بایگانی اتومبیل‌ها(فروپاشی شئ متعالی)" ساعت ۱۶: ۴۵ تا ۱۷: ۱۵ سخنرانی می‌کند.

سخنرانی کیانوش معتقدی، پژوهشگر، نویسنده و مترجم با عنوان " نگاهی به نقاشی‌های مهدی سحابی؛ روایتگر گزاره‌های آشنا" ساعت ۱۷: ۳۰ تا ۱۸ بخش سوم این نشست است و در ادامه ساعت ۱۸ تا ۱۸: ۳۰ پرسش و پاسخ برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این نشست در کتابخانه موزه هنر‌های معاصر تهران حضور یابند یا به صورت آنلاین نشست را در زوم https://zoom. us/j/۹۶۱۰۷۲۲۸۳۹؟ pwd=eXNzRDVLc۲hOaEFnU۰JXams۲MGRVdz۰۹ تماشا کنند.

نمایشگاه مروری بر آثار مهدی سحابی از ۱۱ آبان ماه در موزه هنر‌های معاصر تهران برگزار شده است و تا ۲۸ آذرماه ادامه دارد