به گزارش هنرآنلاین، نمایشگاه نقاشی «راز در عمق» شامل آثار زهرا محمدی روز گذشته در گالری زرنا به مدیریت زهرا رسول‌زاده افتتاح شد. این نمایشگاه شامل ۱۸ تابلو نقاشی است که اغلب با سایز ۱۰۰ در ۷۰ و تکنیک رنگ روغن و ترکیب مواد کار شده‌اند و آماده‌سازی آن‌ها بیش از یک سال طول کشیده است.

زهرا محمدی، نقاش، طراح گرافیک و خبرنگار حوزه فرهنگ و هنر در خبرگزاری اقتصادی ایران،که تاکنون نمایشگاه‌های نقاشی متعددی برگزار کرده، درباره نمایشگاه «راز در عمق» می‌گوید:«در میان الوان‌های رنگی، خطوط با حرکات سیال، نرم، مواج و سماع‌گونه اثری رمزآلود به ثبت می‌رسانند. من نیز محو نگرش و نگارش راز در اعماق هستم؛ رموزی که با انبوهی آب استتار یافته است. حقیقت آفرینش و آثار بی‌نظیر، رمزآلود و وهم‌انگیز خالق بی‌همتا در سلول سلول‌های رنگی اعماق دیده می‌شود. در این نمایشگاه سعی داشته به بازتاب آن رموز زیبا بر بوم نقاشی بپردازم».

این هنرمند سال ۱۳۶۰ در تهران به دنیا آمده است. آموزش آکادمیک و مبانی هنر را نزد استادان پیشکسوت هنرهای تجسمی از جمله سیما صلاحی و محمود تیمورپور آموخته و همچنین تحصیلات متوسطه و کارشناسی خود را در رشته گرافیک (ارتباط تصویری) به پایان رسانده است. او تاکنون در نمایشگاه‌های متعدد هنرهای تجسمی شرکت داشته است.

علاقه‌مندان به هنرهای تجسمی می‌توانند تا تاریخ ۱۱ شهریورماه، هر روز ساعت ۱۶ تا ۱۹ با رعایت پروتکل بهداشتی و تعیین وقت قبلی از نمایشگاه «راز در عمق» به نشانی خیابان انقلاب، بین خیابان‌های وصال شیرازی و دانشگاه، کوچه اسکو، پلاک ۱۰ طبقه‌ دوم دیدن کنند.