به گزارش هنرآنلاین، علی‌اصغر خسروی با اعلام این خبر گفت: مسابقه خوشنویسی «سلام علوی» با موضوع نام و القاب حضرت علی (ع) و جملات قصار و حکمت‌های نهج‌البلاغه در 2 بخش خوشنویسی و نقاشی‌خط به مناسبت ولادت باسعادت حضرت علی (ع) با مشارکت انجمن خوشنویسان شعبه تهران بزرگ برگزار می‌شود.

رئیس فرهنگسرای بهمن مهلت ارسال آثار را تا 21 اسفندماه سال جاری ذکر کرد و گفت: علاقه‌مندان به شرکت در مسابقه، می‌توانند حداکثر 3 اثر از خود را با حجم کمتر از 10 مگابایت به همراه نام و نام خانوادگی و کد ملی به شماره واتساپ 09216161616 ارسال نمایند.

مدیر فرهنگی هنری منطقه 16 خاطرنشان کرد: به 3 رتبه برگزیده در بخش‌های خوشنویسی و نقاشی‌خط به تفکیک هر بخش جوایز نقدی اهداء می‌شود که این جوایز شامل رتبه اول 10 میلیون ریال، رتبه دوم 5 میلیون ریال و رتبه سوم 3 میلیون ریال است.

علی‌اصغر خسروی تصریح کرد: آثار توسط هیات داوران از اساتید انجمن خوشنویسان در 23 و 24 اسفند سال جاری داوری و جوایز برگزیدگان اهداء و همچنین  به همه شرکت‌کنندگان گواهی شرکت در جشنواره اعطاء خواهد شد.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به اینستاگرام فرهنگسرای بهمن به نشانی @farhangsara.bahman16 مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن دبیرخانه 55060166 تماس بگیرند.