به گزارش هنرآنلاین، نمایشگاه آنلاین نقاشی "من پیروزم" به نفع کودکان مبتلا به سرطان محک رکورد تازه‌ای در برگزاری نمایشگاه آنلاین کودکان به‌جای گذاشت.

این رویداد هنری که برای چهاردهمین سال پیاپی برگزار شد به علت کرونا و مشکلات آن برای اولین بار به‌صورت آنلاین، طی هشت روز برگزاری توانست مخاطبان زیادی را متوجه خود سازد و تجربه‌ای جدید، در برگزاری نمایشگاه آنلاین برای مخاطبان و هنرمندان نوجوانش رقم زند.

این نمایشگاه که حاصل تلاش هنرآموزان ۸ تا ۱۷ سال آکادمی تارا بهبهانی بود، در ۸ روز برگزاری و فروش نمادین آثار رقمی بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان به ثبت رسید که همه آن جهت درمان کودکان مبتلا به سرطان به موسسه محک تقدیم شد.

تارا بهبهانی پژوهشگر و مدرس هنر درباره برگزاری و استمرار این نمایشگاه در چهاردهمین سال پیاپی گفت: ابعاد برگزاری نمایشگاه آنلاین خیلی پیچیده‌تر و مشکل‌تر از یک نمایشگاه رایج است. استقبال مردم و حمایتشان در ۱۳ سال گذشته انگیزه مرا در برپایی نمایشگاه آنلاین بیشتر کرد و خوشبختانه نتیجه بسیار خوبی حاصل شد.

او افزود: پیروزی در برگزاری این نمایشگاه چه برای نقاشان کودک و نوجوان این نمایشگاه و چه برای من در توصیف و کلمات نمی‌گنجد. هیجان بچه‌ها؛ در لحظات بارگذاری عکس‌ها در سایت و اینستاگرام مرا شگفت‌زده کرد. شرکت‌کنندگان در نمایشگاه برای دستیابی به رقم قابل و کمک به همسالان کوچک مبتلا به سرطان واقعاً نگران بودند.

بهبهانی ادامه داد: امیدوارم سال آینده در دنیای بدون کرونا و در شرایط بهتری نمایشگاه را به‌صورت آنلاین و حضوری برگزار کنیم، هرچند که از اعماق وجودم آرزو می‌کنم که سرطان سایه‌اش را از من و فرزندان سرزمینم پاک کند و همه ما به سوی پیروزی و دنیای بدون بیماری همراه با انسان‌دوستی و مهربانی حرکت کنیم.

نمایشگاه آنلاین "من پیروزم" از روز جمعه سوم تا دهم بهمن ۱۳۹۹ با ثبت رکوردی تازه برای فروش آثار هنری کودکان و نوجوانان در وب‌سایت اصلی موسسه محک قابل رؤیت بود و برگزاری آن که تبدیل به سنتی پسندیده و قابل ستایش در آغاز هرسال نو اتفاق می‌افتاد، امسال با تأخیر ده ماهه و هم‌زمان با روز جهانی سرطان برگزار شد.

آوین ابوترابی، ملینا اسفندیاری، لاوین اسلامی، لیلین اسلامی، بهار اعتمادی، دیبا افتاده، هلیا افصحی، آرتینا الحانی، تینا امیرآبادی، باران امینایی، روشا ایمانی، نامی آذری یگانه، نفس آذری یگانه، بهار آقازاده، پارمیس باب السلام، الینا برزنونی، مدیسا بهشتی، فاطمه پروین، لیلین پزشکی، نیکا توکلی زاده، آیدا جنابیان، روشا جعفری، نیلا چیذری، آرمیتا حکمت پور، باران حکمت پور، رها حمیدخانی، ساینا خدام، هلنا خرقانی، آریو رایمند، وندا رایمند، پارمیس شباک، رها شعبانی، دیبا شلویری، یاس شیرانی، هانا صامت، لیلی صلاحی، آرتا صیدگر، آرتینا صیدگر، حانیه طلوعی، امیرحسین عرفانی، آرتا عطایی، مهگل عفتیان، ملینا غم خواری، تارا فربود، ملینا فرخ منش، شیرین فرشته خو، آرنیکا فرنودی، هیدیکا فقیهی، دایانا قرمسینی، تیام گوهربین، آرین لاهیجی، پارمیس محرابی، هونام مقصودی، تارا منصوری، مهشاد منصوری، مهرو منصوری، کیان موجبی، آوا میراب زاده، صبا میراب زاده، عسل میرفارسی، ثمین ناظمی، مدیا نصیری، دیبا نعمتی و روشا نیک زاده هنرمندان کودک و نوجوان حاضر در این نمایشگاه هستند.