به گزارش هنرآنلاین، ششمین سالانه هنرهای شهری تهران "بهارستان 1400" با هدف ایجاد فضای تعاملی با آثار خلاقانه شهری و همچنین تقویت تعاملات شهروندان و هنرمندان و بسترسازی بروز آفرینش‌های هنری، هم‌زمان با نوروز باستانی برگزار خواهد شد.

ششمین سالانه هنرهای شهری تهران "بهارستان 1400" به منظور بهره‌گیری از ظرفیت‌های هنری شهر و استفاده از آثار هنری در فضای شهری، در 3 بخش تخم‌مرغ‌های نوروزی و چیدمان‌های هنری، دیوارنگاری و هنرهای محیطی برگزار می‌شود. این رویداد تلاش دارد توجه به ارزش‌های ملی، روایت‌های تاریخی، الگوهای طبیعت، نماد و نشانه‌های هنر و فرهنگ ایران زمین را در قالب آثار هنری خلاق در فضای شهری ارائه دهد.

علاقه‌مندان به حضور در این رویداد می‌توانند با مراجعه به سایت www.zibasazi.ir نسبت به مطالعه فراخوان جشنواره  اقدام و آثار خود را تا 25 بهمن‌ماه به صورت مجزا به 3 بخش این رویداد هنری ارائه دهند.

امسال با توجه به شرایط کشور که در وضعیت همه‌گیری کرونا قرار دارد و به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تمامی مراحل ثبت‌نام در این رویداد هنری به صورت غیرحضوری و در فضای مجازی انجام خواهد شد لذا هنرمندان تمام موارد لازم برای ثبت‌نام را از طریق ایمیل انجام خواهند داد.

تمامی هنرمندان رشته‌های مختلف هنری فرصت حضور در این رویداد هنری را دارند و علاقه‌مندان به حضور در ششمین جشنواره هنرهای شهری "بهارستان" می‌توانند با تکمیل فرم مشخصات و شرح سوابق در این رویداد هنری شرکت کنند.

دبیرخانه رویداد بهارستان 1400 به نشانی میدان هفت‌تیر، مفتح جنوبی، نبش کوچه شیرودی، سازمان زیباسازی شهر تهران، طبقه ششم و با تلفن‌های، 96044380 بخش دیوارنگاری ، 96044349 و 96044376  بخش تخم‌مرغ‌های نوروزی  و 96044355 بخش هنرهای محیطی، آذین‌بندی خلاق و نوگرا  پاسخگوی علاقه‌مندان به حضور در این رویداد هستند.