به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی انجمن هنرهای تجسمی بنیاد فرهنگی روایت فتح، به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۱۳ آبان و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، تابلوی نقاشی جنایت علیه بشریت اثر حبیب‌الله صادقی در رواق فرهنگستان هنر به نمایش عمومی درخواهد آمد.

صادقی نقاش معاصر ایرانی، متولد ۱۳۳۶ در تهران است. او فارغ‌التحصیل رشته نقاشی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است و مدرک کارشناسی ارشد نقاشی و دکترای پژوهش هنر از دانشگاه تربیت مدرس را دارد.

صادقی از محضر اساتیدی چون اصغر محمدی، محمود فرشچیان، مهدی حسینی، مجید مهرگان، هانیبال الخاص، مارکو گریگوریان، حبیب الله آیت‌اللهی، جواد حمیدی و محمود جوادی‌پور بهره جسته است.

عضویت در هیئت‌های علمی دانشکده های هنری، برپایی نمایشگاه‌های متعدد نقاشی، دبیری و داوری نمایشگاه‌های گوناگون هنرهای تجسمی، تدریس در دانشگاه و دریافت جوایز مختلف داخلی و بین المللی از جمله فعالیت‌ها و سوابق صادقی به شمار می‌آیند.

157697007

صادقی تاکنون آثار نقاشی بسیاری را با موضوع دفاع مقدس و حماسه خلق کرده‌است و تابلوی نقاشی جنایت علیه بشریت او، با تکنیک اکریلیک روی بوم و در سه لَت دو متری کشیده شده ‌است.

این اثر از دهم تا بیست و پنجم آبان در رواق هنر واقع در خیابان ولی عصر(عج)، قبل از تقاطع خیابان آیت الله طالقانی، پلاک ۱۵۵۲ به معرض نمایش عمومی در خواهد آمد.

این اقدام فرهنگی به همت انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و همکاری فرهنگستان هنر  و با هدف آشنا کردن مردم با آثار شاخص و برجسته هنری به اجرا درآمده است.