به گزارش هنرآنلاین، خانه استیو مک‌کوری (نگارخانه کاشان) توسط حسین فرمانی، گالری‌دار و مجموعه‌دار معروف، موسس جوایز معتبر بین‌المللی همچون Ipa ، Lucie Awards  و MIFA با همکاری برادران حسین و حسن روشن‌بخت، خرداد ماه سال گذشته تاسیس شده است و در محله میدان کهنه کاشان و در نزدیکی قدیمی‌ترین ساختمان شهر اتفاقِ هنری جذاب بین‌المللی را شکل می‌دهد.

آثار کنرو ایزو، عکاس شهیر ژاپنی از جمعه‌ ۲۸ شهریور در خانه استیو به تماشا درآمده است. این نمایشگاه که شامل ۲۷ قطعه عکس از سه مجموعه معروف این هنرمند؛ مکان‌های مقدس، طبیعت بی‌جان و آبی است، تا تاریخ ۹ آبان‌ماه در طبقه‌ پایین خانه استیو واقع در خیابان باباافضل، خیابان شهیدان دقیقی، انتهای پارکینگ جنب مسجد جامع برپا خواهد بود.

جالب اینکه دقیقا پاییز سال پیش، کنرو ایزو به دعوت خانه استیو در ایران بود و بخش‌هایی از سه مجموعه شاخص او به تماشا هم درآمد؛ عکس‌های او در مجموعه مکان‌های مقدس با محوریت انسان و معنویت پرستش است، در مجموعه "طبیعت بی جان"، ایزو به تجسم طبیعت بی‌جان با رنگ‌های ساده و سیاه و سفید پرداخته است. او در این مجموعه با توجه و تأکید بر نور و تاریکی، این تضاد را با شوریدگی و شگفت‌انگیزی ویژه‌ای به نمایش درآورده است. مجموعه "آبی" این عکاس بین‌المللی به ترکیب بصری از عناصر بی‌جان در حوالی انسان در روزمرگی‌هایش پرداخته است؛ ترکیبی از وسایلی ساده در اطراف‌مان که در کنار هم به نمایشی از فضای سرد و سیال با رنگ آبی می‌پردازد.

علاقه‌مندان می‌توانند هر روز از ساعت ۱۷ تا ۲۱ از این نمایشگاه دیدن کنند.