به گزارش هنرآنلاین، بر اساس این فراخوان از همه دیزاینرها، طراحان و دانشجویان دعوت شده است طرح‌های خود را قبل از پایان مهلت مقرر در ۳۰ سپتامبر برای مسابقه معتبر جوایز بین‌المللی طراحی IDA ارسال کنند.

بر اساس این فراخوان IDA مأموریت دارد که استعدادهای دیزاین پیشرو را در سراسر جهان کشف و تشخیص دهد. امری که طی یک دهه گذشته به دستاوردهای بزرگ دراین‌باره نائل آمده است و توانسته ایده‌های خلاق و نوآورانه را در زمینه‌های متعدد دیزاین از جمله طراحی‌ها در معماری داخلی، محصولات، گرافیک، طراحی مد و... به دنیا معرفی کند. IDA آرزو دارد توجه را به اهمیت دیزاین در سراسر جهان جلب کند که مفهوم‌سازی و تولید کارهای عالی است.

یک هیئت‌داوران بین‌المللی شناخته شده همه آثار رسیده را با رعایت اصل کپی‌رایت بررسی خواهد کرد و آثار رسیده نه تنها بر اساس بالاترین استانداردها و روندهای طراحی موجود ارزیابی می‌شوند، بلکه به دنبال طراحان واقعاً خارق‌العاده‌ای هستند که در حال تولید خلاقیت‌های واقعاً مطبوع و استثنایی هستند.

پنج برنده برتر در گروه‌های حرفه‌ای و دانشجویی در رویداد برندگان جوایز IDA که هر دو سال در لس‌آنجلس یا نیویورک در سال 2021 برگزار می‌شود و جزئیات آن بعدتر اعلام خواهد شد معرفی می‌شوند؛ و علاوه بر جوایز ارزشمند، آثار برنده در یک نمایشگاه ویژه به نمایش درخواهد آمد.

گروه فرمانی IDA را در سال ۲۰۰۷ تأسیس کرد که اکنون به یکی از برترین جوایز دیزاین و طراحی در سطح جهان تبدیل شده است و هر ساله صدها دیزاینر و طراح را معرفی می‌کند.

گروه فرمانی به ریاست حسین فرمانی که سال گذشته دو مرکز هنری با نام‌های خانه استیو و فضای هنری هشت چشمه را در کاشان تأسیس کرده است، در سال ۱۹۸۵ تأسیس شده و سازمان‌دهنده جوایز بین‌المللی طراحی (IDA) ، معماری MasterPrize با عنوان اختصاری AMP ، جوایز طراحی محصول اروپا (EPDA) ، جایزه عکس در پاریس (PX3) ، جوایز بین‌المللی خلاق لندن (LICC) ، جوایز بین‌المللی عکاسی (IPA) و جوایز سالانه لوسی برای عکاسی که به عنوان یکی از معتبرترین جوایز عکاسی جهان مطرح است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با Jill@farmanigroup.com تماس گیرند. دفتر مرکزی گروه فرمانی در کالیفرنیا،لس‌آنجلس، خیابان هفتم، مجموعه ۱۴، ۱۳۱۸ E واقع است.