سرویس تجسمی هنرآنلاین: نمایشگاه "کرونا به وقت تهران" با آثاری از کاریکاتوریست‌های ایرانی و خارجی در خانه کاریکاتور ایران برپاست. همچنین نمایش مجازی این آثار در صفحه رسمی اینستاگرام خانه کاریکاتور و اینستاگرام مناطق 22 گانه شهرداری و فرهنگسراها برگزار شده و هر روز یک اثر از این مجموعه به نمایش گذاشته می‌شود.

در این نمایشگاه که با شعار "همه ماسک می‌زنیم" شکل گرفته است آثار هنرمندانی از کوبا، بنگلادش، اوکراین، جمهوری چک، ترکیه، اندونزی، برزیل، صربستان، کرواسی، چین، عراق و... به نمایش درآمده است. همچنین ندا تنهایی‌مقدم، محمدحبیبی، علیرضا ذاکری، حمید صوفی، محمود نظری و... شرکت‌کنندگان ایرانی این نمایشگاه هستند.

با توجه به نکات بهداشتی که در رابطه با پیشگیری از ابتلا به کرونا مطرح شده است، هنرمندان مختلف در آثار خود به موضوعاتی مانند لزوم استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی پرداخته‌اند و نکات حاشیه‌ای مانند تنوع در ماسک‌ها، لزوم حفظ روحیه و شادابی مردم، تلاش کادر درمان برای مقابله با بیماری کرونا و... را مورد توجه قرار داده‌اند.

نمایشگاه "کرونا به وقت تهران" تا 20 شهریور در خانه کاریکاتور ایران برپاست. خانه کاریکاتور ایران در تهران، خیابان شریعتی، تقاطع همت، خیابان گل نبی غربی شماره 44 قرار دارد.