به گزارش هنرآنلاین، در بخش پایانی نمایشگاه، آثار نصرت‌الله مسلمیان، داود شهیدی، واهیک هارتونیان، آرمان یعقوب پور، پژمان رحیمی زاده، علیرضا آدمبکان، امیر راد، زروان روح‌بخشان، عیسی جباری، شیما خشخاشی، تکتم میرباقری، بارانه رئیسی، نرگس سلیمان زاده، رضا بابک و دیگر هنرمندان عضو موسسه سکو به نمایش درمی‌آید.

در توضیح نمایشگاه سکو 99 آمده است: این نمایشگاه در سه بخش برگزار خواهد شد که در مجموع آن‌ها 134 اثر از 77 هنرمند به نمایش در آمده است. پیش از این دو بخش ابتدایی این نمایشگاه در تیرماه سال جاری برپا شده است.

نرگس سلیمان زاده، مدیر موسسه هنری سکو، ضمن اعلام خبر برپایی بخش سوم این نمایشگاه؛ ابراز داشت: در آئین افتتاحیه این نمایشگاه، کتابی هوشمند حاوی آثار نمایشگاه سکو 99 رونمایی خواهد شد و در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. همچنین این کتاب در فروشگاه بین‌المللی آمازون نیز برای خرید در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود.

او افزود: اولین کتاب هوشمند نمایشگاه گروهی سکو۹۹ با امکان بازدید آثار در بخش آنلاین و نظردهی مخاطبین به طور نامحدود منتشر خواهد شد.

همچنین هم‌زمان با ارائه آثارهنری این نمایشگاه در گالری شکوه برای بازدیدکنندگان ایرانی، آثار این نمایشگاه به صورت آنلاین در نمایشگاه بین‌المللی بیافرین برای بازدیدکنندگان از سراسر جهان با امکان خرید آثار هنری، فراهم شده است که در دو بخش پیشین نیز استقبال خوبی نسبت به آن‌ها به عمل آمده و در کشورهای کانادا و انگلیس آثاری به فروش رسیده است.

علاوه بر این بازدیدکنندگان آنلاین و حضوری این نمایشگاه، امکان ثبت نظر خود درباره نمایشگاه و آثار هنری آن را از طریق کد QR روی موبایل خود دارند و برای اولین بار در ایران می‌توانند اخبار روزانه یک نمایشگاه هنری را با ثبت کردن نام و ایمیل خود دریافت کنند.

لازم به ذکر است، با افتتاحیه نمایشگاه سکو 99 نسخه آنلاین این نمایشگاه در پلتفرم ویژن 360 ایرانشهر به نمایش در آمده و آثار به طور ثابت در این پلتفرم موجود خواهد بود.

بخش سوم سکو 99 از روز جمعه ۲۷  تیرماه لغایت ۷ مردادماه، ساعت 16 الی 20 در گالری شکوه به نشانی تهران، فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمی شمالی، کوچه امیر نوری، پلاک 19 برگزار می‌شود.