به گزارش هنرآنلاین، موزه گالری دیدی میزبان آثار مجسمه و نقاشی علی بلبلی است که پیش از این آثارش در گالری‌های داخلی و خارجی به نمایش درآمده بود. این هنرمند در مورد این مجموعه 10 مجسمه فیگوراتیو در اندازه‌های طبیعی انسان و نیز 24 تابلوی نقاشی از آخرین کارهایش را روی دیوار موزه گالری دیدی برده است.

متاسفانه به خاطر شیوع ویروس کووید 19 برای این نمایشگاه افتتاحیه‌ای در نظر گرفته نشد ولی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی امکان بازدید از این مجموعه برای عموم فراهم شده است.

بلبلی پیش از این بیش از 30 نمایش از آثار نقاشی‌هایش را در کارنامه خود دارد که آخرین بار آثار وی در گالری فردا به نمایش درآمد ولی برای اولین بار است که وی مجسمه‌های خود را برای بازدید عرضه کرده است.

علی بلبلی نقاش، استاد آواز و رهبر ارکستر است که پیش از این هدفش بیشتر دیده شدن کارهای مادرش، مکرمه قنبری بوده است. سبک نقاشی علی بلبلی نیز نشأت گرفته از نقاشی‌های مادرش و پست‌مدرن است. جذابیت کار وی در این است که حس و حال شخصی او به خوبی در نقاشی‌هایش مشهود و در دوران مختلف رنگ و لعاب آنها متفاوت است بنابراین مجموعه‌های او بر اساس دوره‌های کاری‌اش تقسیم‌بندی می‌شود.

این نمایشگاه از اول تیرماه افتتاح شده است و به مدت سی روز ادامه خواهد داشت و  علاقه‌مندان برای دیدن آن می‌توانند از به موزه گالری دیدی واقع در مازندران، کیلومتر ۹ جاده، محمود آباد-نور، ایزدشهر، مجتمع فرهنگی هنری دیدی مراجعه کنند.